Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.939
Nema problema Radoslav kako je tako mora da bude..Pozdrav
Da sam na tvom mjestu ne bih se ni trudio da dođem do 100 postova da bih vidio šta piše jer ruku na srce nema tu ništa vrijedno, ne mislim samo na ovaj nego i ostale liste koje traju od jutra do ponoći.
Pravi način je ponešto naučiti, upoznati ljude i steći povjerenje, razmjeniti na PP ili neki drugi način. Jednostavna životna pravila.
 
Učlanjen(a)
07.04.2014
Poruka
59
Koji je najbolji program za citanje m3u liste..?? Hvala..!!
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
2.215
Za dva sata letim u Evropu (Njemacka-Hrvatska-Srbija),bit cu odsutan vise od mesec dana,svim clanovima foruma zelim dobro druzenje za to vreme a mi se opet cujemo kad se vratim ili ako bude prilike negde na putu da se javim,jos jednom svima leo provod i nadam se bez problema..
 
Član
Učlanjen(a)
04.09.2012
Poruka
47
Da sam na tvom mjestu ne bih se ni trudio da dođem do 100 postova da bih vidio šta piše jer ruku na srce nema tu ništa vrijedno, ne mislim samo na ovaj nego i ostale liste koje traju od jutra do ponoći.
Pravi način je ponešto naučiti, upoznati ljude i steći povjerenje, razmjeniti na PP ili neki drugi način. Jednostavna životna pravila.
U potpunosti se slazem, ako je neko covek i proceni da taj kome daje listu nece zloupotrebiti , dace mu na pp ili na neki drugi nacin, nece zahtevati od njega 100 i vise postova ,prepoznace se taj na koga mislim. Svi smo mi ljudi al' retko ko je covek
 
Natrag
Top