Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
12.06.2012
Poruka
107
Da sam na tvom mjestu ne bih se ni trudio da dođem do 100 postova da bih vidio šta piše jer ruku na srce nema tu ništa vrijedno, ne mislim samo na ovaj nego i ostale liste koje traju od jutra do ponoći.
Pravi način je ponešto naučiti, upoznati ljude i steći povjerenje, razmjeniti na PP ili neki drugi način. Jednostavna životna pravila.
Hvalati Torpedoo za Interessovanje...Drago mi je sto isto mislis kao ja, na ovom Svetu ima vec dosta zakona i pravila, neki put moze isto da se zatvori jedno Oko!!! Malo vise treba biti tollerant!!! nisam mogao da otvorim tu Stranu... dobro vecino trazim Mediaset Italia streaming gruppe od Mediaseta!! Drago mi je sto smo se upoznali i ostacemo u Kontaktu ako zelis ok??? Ako nadjes nesto od Mediaseta posaljimi ok???? Pozdrav i svako dobro od Mene...
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Valjda ce proraditi u Macedonia on demand, mozda je i proradilo, nisam danas proveravao. :)
 
Učlanjen(a)
09.02.2014
Poruka
193
tko mi se javi na pp dobije fox sport 1-5. iste sta sam danas postavio ali sa drugom ip adresom neobjevljenom. saljem trojici. ali pod uvjetom da zadrze za sebe. pozdrav zivi bili:)
 
Natrag
Top