Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.371
Ukratko.....

Budite svi svjesni jedne jako vazne stvari a to je.....

Bilo ko od vas da stavi neznam koje domace kanale u HPOSTS za kratko vrijeme niko od vas pa ni onaj koji je stavio iste nema sanse da ih gleda znaci lista ili kanali su od tog trenutka kad su postani javno pa nadalje NEGLEDLJIVI ponavljao sam to do sad XXXXXX ....... puta i opet cu.

Moja preporuka svima vama dijelite dobre korisne i kvalitetne liste izmedju sebe na bilo koji nacin samo NE javno jer.... steta je .

Razmislite ???? o tom

Pozdrav
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.077
Imas volimtv u addonu macedoina on demand, registrujes se na sajt, uneses podatke i gledas posled bez ikakvih menjanja..
Ja mislim da covek zeli da korsiti iptvsimple pvr sa epg, i ja sam slicno radio :) Jer da je samo gledanje u pitanju, gledao bi preko vlc. Bitan je dozivljaj preko xbmc, sa epg-om i svim,:)

Edit: a mozda sam samo ja tako blesav :)
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Aj da vidimo majstora koji ce da postavi bein nba sports :D
Ili go sports paket od 8 kanala sa malte?
Za oba znam da ima samo jedna osoba ali nazalost nije na ovom forumu :(
Pa mozda ima jos neko?
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Ja mislim da covek zeli da korsiti iptvsimple pvr sa epg, i ja sam slicno radio :) Jer da je samo gledanje u pitanju, gledao bi preko vlc. Bitan je dozivljaj preko xbmc, sa epg-om i svim,:)

Edit: a mozda sam samo ja tako blesav :)

Ne ne, nisi blesav, bas na to sam mislio. Vec imam Volim.TV na XBMC sa Macedonia on demand, ali slabo to koristim jer gledam u Iptv Simple sa EPG-om, to je dozivljaj. A na Volim TV na XBMC nisu svi kanali sa skripte volim tv jer su tu i Vektor i mkabel pa sam napravio jednu listu od svih tih kanala i menjam hash po potrebi. Tako da ima oko 20-ak korisnih kanla pa kasnije samo u notepadu menjam hash pomocu opcije "replace".
 
Natrag
Top