Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.571
NE dizite tenziju bez potrebe .... ironaca nije sigurno odsutan iz razloga koji je naveden tj. zbog njegovog posta Milion na 100 .... koji su razlozi njegovog momentalnig odsustva on zna

Edit Post:

Za vasu informaciju ironaca je posjetio forum prije 35 minuta zato samo opusteno i bez tenzija

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Izvinjavam se znam da ovo ne ide ovde ali je vezano za moj post Rusi koji sam stavio po prvi put ovako,a uvek sam stavljao kao sto postavljam ovaj tekst.Da ne bude kritika molio bih nekog od moderatora da mi odgovori,da li kao i do sada da postujem ili drugacije? Izuzimajuci ovaj poslednji post koji je kao primer.Hvala u svakom slucaju.
Ovaj post sam ti izmenio i izbacio hposts. To je za liste koje traze hposts 100. A onaj prethodni sam ti stavio u code.
 
Učlanjen(a)
23.12.2011
Poruka
732
svaki stream je necije vlasnistvo ako cemo tako gledati onda se netreba nista objavljivati ,dreambox regular strim sve .sve je to isto cim se moze gledati u vlc ili simple nema razlike ,e da ironaca je regularan lik koji je ulozio dosta truda ovdje ,kosto kaze sota sve je ok sa njim pozdrav
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
23.07.2010
Poruka
96
Da li može neko da mi pošalje HTV2 link, za gledanje utakmica Svjetskog prvenstva? Hvala
 
Natrag
Top