Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
30.08.2012
Poruka
261
473178_realmadrid_ff.jpg
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
03.12.2012
Poruka
2.380
Stanje kod moje sestre Krepsic BRCKO voda ne moze da otice bez pumpi jer rjeka Sava je napravila mini jezero a ne moze se vratiti u svoje korito
v4avzr.jpg
 
Učlanjen(a)
08.06.2010
Poruka
2.058
Da li neko zna zašto neće da mi radi Iskon playlist maker. Kada kliknem da mi kreira listu on to uradi, ali nema na kraju linkova user name i password. A pre nekog vremena to je radilo sve kako treba. Hvala!
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2012
Poruka
734
Da li neko zna zašto neće da mi radi Iskon playlist maker. Kada kliknem da mi kreira listu on to uradi, ali nema na kraju linkova user name i password. A pre nekog vremena to je radilo sve kako treba. Hvala!
I meni se nekoliko puta to desavalo,a sad mi radi bez problema.Po mom misljenju verovatno je razlog neki proces ili aplikacija koja radi u kompu i koja ometa playlist maker.Mozda bi mogao da proveris u Task Manageru sta ti od programa i aplikacija radi.Ima tu uvek nekih stvari koje treba iskljuciti.
 
Učlanjen(a)
08.06.2010
Poruka
2.058
Hvala za savet, probaću...ako ne bude išlo, pitaću nekog da mi prosledi njegovu verziju maker-a. Znam i za onu foru, da treba da se pravi nova lista, kada ti se promeni IP adresa...nije bilo do toga, nego do bas samog mog maker-a. Pozzz
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2012
Poruka
734
Zna li neko da li postoji neki addon za XBMC pomocu koga bi se mogli otvoriti strimovi kanala koji idu preko Justin TV, a takvih kanala je zaista puno,pogotovu onih lokalnih.
 
Član
Učlanjen(a)
25.03.2012
Poruka
190
Zamolio bi nekog da mi poisalje Url Helper,ovaj sta ja imam nemoze da nadje adapter na moj pc..
Hvala...
 
Član
Učlanjen(a)
09.08.2012
Poruka
734
postoji sigurno i nije potrebno nista da ubacujes kompletan justin Tv je unutra.
Pa nece biti bas tako jer kad ubacim neki strim,recimo ovaj:
#EXTINF:-1,BEST TV
http://www.justin.tv/widgets/live_embed_player.swf?channel=rtvz
on radi ovakav samo u Pot playeru i nigde vise,barem kod mene.Naravno,znam da postoji opcija da se odatle izvuce strim sa tokenom,koji radi u svim playerima,ali se to ne isplati jer se svaki cas token menja.Inace da napomenem,koristim verziju XBMCa 12.3
 
Natrag
Top