Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
09.08.2012
Poruka
734
Koristim XBMC 12.3 i sve mi radi super,ukljucujuci epg i loga kanala.Problem mi je kako da podesim Subtitle za kanale na Live TV,recimo CBS Drama kao dosta kanala ima opcije za vise jezika,medju kojima i za srpski ili hrvatski svejedno i to se na VLC Playeru ili Simple Playeru lako izabere,ali ne mogu to da nadjem u XBMCu.Kako to da uradim?
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Koristim XBMC 12.3 i sve mi radi super,ukljucujuci epg i loga kanala.Problem mi je kako da podesim Subtitle za kanale na Live TV,recimo CBS Drama kao dosta kanala ima opcije za vise jezika,medju kojima i za srpski ili hrvatski svejedno i to se na VLC Playeru ili Simple Playeru lako izabere,ali ne mogu to da nadjem u XBMCu.Kako to da uradim?

idi pod video i pod titlove....mora da bude nesto takvo mada ja koristim pa je mozda malo izmenjeno ali mora biti i u 12.3....
4666863032.png
 
Učlanjen(a)
14.01.2013
Poruka
498
Koristim XBMC 12.3 i sve mi radi super,ukljucujuci epg i loga kanala.Problem mi je kako da podesim Subtitle za kanale na Live TV,recimo CBS Drama kao dosta kanala ima opcije za vise jezika,medju kojima i za srpski ili hrvatski svejedno i to se na VLC Playeru ili Simple Playeru lako izabere,ali ne mogu to da nadjem u XBMCu.Kako to da uradim?
evo probaj ovo za 12.3
http://serbianforum.org/threads/language-preference-manager-addon.505486/
na Gotham-u ovaj addon ne radi, nastimaj kako je T.Muller postavio
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.490
Rade li kome serijski i filmski kanali na total tv ? Hvala unapred .
Sve radi kao i do sad osim
CINEMANIA ... pise...
Program se nece emitovati zbog dana zalosti
upravo vidim i OTV Valentino ne emituje zbog iznimno teske situacije u BiH.... i Grand Narodna Televizija takodjer NE emituje program

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top