Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
30.07.2013
Poruka
104
***Hidden content cannot be quoted.***
Interesuje me koliko ce se samo puta ponoviti ovi kanali, nekima je izgleda bas stalo da se ovo ugasi!!!
Ne znam samo po cemu si ti VIP postao,po unistavanju ili spamovanju kanala po stoti put?! Bez uvrede al vise od pola tvojih postova su ponovljeni, bolje receno znas postavljati 3-4 puta jedne te iste kanale
 
Učlanjen(a)
12.10.2011
Poruka
2.163
Drug neznam gdje sam ja prije ovakve postavio a nisi pogledao malo više puta da ne ponavljam ništa jedino ako ne pratim ostale Pozdrav
 
Učlanjen(a)
12.10.2011
Poruka
2.163
A to što sam ja postao Vip pa verovatno po zasluzi i broju postova i doprinosu mom svo vreme i održavanju kolko tolko sve sam ti rekao sa ovim mislim
 
Učlanjen(a)
30.07.2013
Poruka
104
Objasnjenja su ti do bola, dok je takvih uvek ce kanali umirati!!!
Nemam liste da se hvalim, al kad vidim da i ovo malo moje crkavice gase pojedinci dodje mi da nekog odrobijam.
Druze VAI zar bas moras ponoviti i ti ove kanale samo radi nekoliko hvala??? Gledas li ti uopste dal je neko prije tebe to postavio,tome sluzi pretraga ako nisi znao? Ako ce VIP clanovi spamovati sta onda ocekivati od obicnih clanova.
Eto neka neko kaze da nisam u pravu
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
12.10.2011
Poruka
2.163
Izbrisano ako je to toliki problem brate a ja nisam od onih koji če uništavat liste :mig:
 
Učlanjen(a)
31.01.2014
Poruka
129
Znanje treba cuvati i ne svakom dati jer ima i onih lakopametni koji na kraju upropaste sve.Ovo je opste vezano za zivot.
 
Učlanjen(a)
26.10.2013
Poruka
13
Bez brige za vijetnamce,cilj je bio da se istestira stabilnost i ukupan broj korisnika,da ne bude neke zabune zato i jeste pušteno javno.
Koliko je meni poznato broj je blizu 1000 klijenata i još se drze streamovi,a da ne govorimo o loše uređenim kojekakvim blog stranicama preko kojih obični smrtnici i prate "Luc" kanale,tu bi još mogli dodati x3 cifru.
Za one koji ne znaju u početku je zamisao bila da se isti prate na enigma prijemnicima,kada se to pokazalo jako kvalitetno dobiveno je zeleno svjetlo da se kanali postave javno,zato ne ustrucavajte se!!!
Još malo je aktivno pa uzivajte i razmjenjujte linkove,kada se kanali ugase skroz to ne znači da je netko krivac što ih postavlja javno.Valjda je sada svima jasno smisao ove i većine listi koje dospiju javno a VALJAJU.
Svaka čast majstoru koji ih stvori u svojoj kuhinji!
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
Bez brige za vijetnamce,cilj je bio da se istestira stabilnost i ukupan broj korisnika,da ne bude neke zabune zato i jeste pušteno javno.
Koliko je meni poznato broj je blizu 1000 klijenata i još se drze streamovi,a da ne govorimo o loše uređenim kojekakvim blog stranicama preko kojih obični smrtnici i prate "Luc" kanale,tu bi još mogli dodati x3 cifru.
Za one koji ne znaju u početku je zamisao bila da se isti prate na enigma prijemnicima,kada se to pokazalo jako kvalitetno dobiveno je zeleno svjetlo da se kanali postave javno,zato ne ustrucavajte se!!!
Još malo je aktivno pa uzivajte i razmjenjujte linkove,kada se kanali ugase skroz to ne znači da je netko krivac što ih postavlja javno.Valjda je sada svima jasno smisao ove i većine listi koje dospiju javno a VALJAJU.
Svaka čast majstoru koji ih stvori u svojoj kuhinji!
E, ovo je za ponekog vec visa matematika ! :mig:
 
Član
Učlanjen(a)
28.08.2012
Poruka
338
USKORO NOVI 3CI KANAL.
Kod:
http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/430129/Kanal-3-umesto-nekadasnjeg-3K-Sergej-Trifunovic-postaje-kreativni-urednik
 
Natrag
Top