Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
Bez brige za vijetnamce,cilj je bio da se istestira stabilnost i ukupan broj korisnika,da ne bude neke zabune zato i jeste pušteno javno.
Koliko je meni poznato broj je blizu 1000 klijenata i još se drze streamovi,a da ne govorimo o loše uređenim kojekakvim blog stranicama preko kojih obični smrtnici i prate "Luc" kanale,tu bi još mogli dodati x3 cifru.
Za one koji ne znaju u početku je zamisao bila da se isti prate na enigma prijemnicima,kada se to pokazalo jako kvalitetno dobiveno je zeleno svjetlo da se kanali postave javno,zato ne ustrucavajte se!!!
Još malo je aktivno pa uzivajte i razmjenjujte linkove,kada se kanali ugase skroz to ne znači da je netko krivac što ih postavlja javno.Valjda je sada svima jasno smisao ove i većine listi koje dospiju javno a VALJAJU.
Svaka čast majstoru koji ih stvori u svojoj kuhinji!

A ti si ko? Meni su uvijek zanimljivi likovi kao ti, imaju jedan stream i onda bubnu jednu izjavu koja je na nivou nekog ko se veoma dobro razumije u ono što piše, i onda se pitam zašto se ne uključite u temu i pomognete nešto.

Meni je npr. dobra FilmOn lista koja je radila i u HD gledao sam ABC, NBC, CW, CBS, PBS, dobra je bila iLive.to koja je imala skoro i Sky Movies kanale, Teledunet dok je radila onako lako i dok je imala Panorama Action i još neke kanale koje nemam na digitalnoj, USTVNow HD...

Ako je tebi dobar pink premium (ili koji već pink) ne mora značit da je to kvalitetna lista, ja se ne sjećam da sam pustio kad taj kanal a da je neki drugi film, 4 puta sam ga pustio u svaki put isti film.

Ove gore liste su radile savršeno neko vrijeme, onda su se postavljale 100.000 puta iako je svako sebi mogao napravit listu baš kako je i trebao da radi jer drugačije nije ni radilo al jok, neki ne odustaju dok ljudi ne pojačaju zaštitu, sad probaj izvući live.to ili FilmOn da ti rade kao prije.
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.943
A ti si ko? Meni su uvijek zanimljivi likovi kao ti, imaju jedan stream i onda bubnu jednu izjavu koja je na nivou nekog ko se veoma dobro razumije u ono što piše, i onda se pitam zašto se ne uključite u temu i pomognete nešto.

Meni je npr. dobra FilmOn lista koja je radila i u HD gledao sam ABC, NBC, CW, CBS, PBS, dobra je bila iLive.to koja je imala skoro i Sky Movies kanale, Teledunet dok je radila onako lako i dok je imala Panorama Action i još neke kanale koje nemam na digitalnoj, USTVNow HD...

Ako je tebi dobar pink premium (ili koji već pink) ne mora značit da je to kvalitetna lista, ja se ne sjećam da sam pustio kad taj kanal a da je neki drugi film, 4 puta sam ga pustio u svaki put isti film.

Ove gore liste su radile savršeno neko vrijeme, onda su se postavljale 100.000 puta iako je svako sebi mogao napravit listu baš kako je i trebao da radi jer drugačije nije ni radilo al jok, neki ne odustaju dok ljudi ne pojačaju zaštitu, sad probaj izvući live.to ili FilmOn da ti rade kao prije.
Ah, ko je - pa neko ko je vec bio prepametan pa kad je popusio sad je opet pametan - samo je malo promjenio identitet
 
Član
Učlanjen(a)
12.10.2012
Poruka
10
Trazim jedan faceTV Stream posto Bosna sutra igra.
Jel ima neko mozda za mene nesto?

Hvala unaprijed
 
Učlanjen(a)
08.06.2010
Poruka
2.058
USKORO NOVI 3CI KANAL.
Kod:
http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/430129/Kanal-3-umesto-nekadasnjeg-3K-Sergej-Trifunovic-postaje-kreativni-urednik

Nov TV kanal za teritoriju Beograda
14.02.2014

Poštovani korisnici, obaveštavamo vas da je od 14. februara u Open IPTV ponudi nov kanal – Kanal 3. Program navedenog kanala dostupan je na teritoriji Beograda, na kanalu 163.

P.S. Malo kasnis sa tom vesti, kanal se vec emituje...probno su poceli za Novu Godinu, a zvanično od 14.02.2014.
 
Natrag
Top