Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
04.10.2014
Poruka
158
Ko je gdje i kad te programe stavio ???? znam da je

clan
banjalukabanjaluka

stavio kod nas na forum

bind

je u svom postu skrenuo paznju gdje se sve nalazi lista na kojim forumima itd....

Ovdje:

http://serbianforum.org/threads/radio-i-tv-album-vol-2.566215/page-128#post-1570421

naravno da ima jos sajtova gdje je lista objavljena i sad je propast negledljiva za vas

Pozdrav

Pozdrav

Preuzeto sa:

http://www.tvonlinestreams.com/arenasport-1-5-sport-klub-1-2/

gdje je najprije bilo objavljeno.
 
Učlanjen(a)
15.07.2009
Poruka
888
screenshot2.jpg

Big Man Finale
Sunday, January 11


Scott Mitchell Vs. Martin Adams Wolfie

Kod:
#EXTINF:-1,Eurosport 
acestream://23e5421aa43875212f26b4beecb329698dd01085
screenshot1.jpg

 
Poslednja izmena:
¯™¯
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.478
Ko je gdje i kad te programe stavio ???? znam da je

clan
banjalukabanjaluka

stavio kod nas na forum

bind

je u svom postu skrenuo paznju gdje se sve nalazi lista na kojim forumima itd....

Ovdje:

http://serbianforum.org/threads/radio-i-tv-album-vol-2.566215/page-128#post-1570421

naravno da ima jos sajtova gdje je lista objavljena i sad je propast negledljiva za vas

Pozdrav

Evo zasto sam okacio slike tamo.
Zato sto su sve te Arene i SK bili postavljeni kod nas na forumu i radili od prosle nedelje i ponedeljka
bez ikakvog problema izgurale nedelju dana i onda su se poajvaile svuda.

arene109.jpg


U online delu je bila ta tema sa TV kanalima i nije bila vidljiva za clanove i tada su neki kanali radili po godinu i dve bez da su objavljeni igde .

Moze opet taj deo da se zatvori za javno ili da ide po grupama i opet ce kanali po par meseci a neki i godinu da rade . Pola nas ima nacina da gleda te kanale i to na vise nacina .
Ja sam uvek bio da se objavljuje ali ocigledno je sta god da postavis ugasice se u roku od par dana ili u najboljem slucaju izdrzace nedelju dve.
Idemo dalje.
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.165
Evo zasto sam okacio slike tamo.
Zato sto su sve te Arene i SK bili postavljeni kod nas na forumu i radili od prosle nedelje i ponedeljka
bez ikakvog problema izgurale nedelju dana i onda su se poajvaile svuda.

arene109.jpg


U online delu je bila ta tema sa TV kanalima i nije bila vidljiva za clanove i tada su neki kanali radili po godinu i dve bez da su objavljeni igde .

Moze opet taj deo da se zatvori za javno ili da ide po grupama i opet ce kanali po par meseci a neki i godinu da rade . Pola nas ima nacina da gleda te kanale i to na vise nacina .
Ja sam uvek bio da se objavljuje ali ocigledno je sta god da postavis ugasice se u roku od par dana ili u najboljem slucaju izdrzace nedelju dve.
Idemo dalje.
Dobro ustvari nikad niste pomislili da gazda testira server,možda ne u svim slučajevima .Te da mu je cilj što više korisnika na njemu da vidi koliko ih može podnijet.A i da se čuje za njega jer trebat će mu kasnije kad bude prodavao IPTV ako to već neradi.Molim da se nebriše ovaj post.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.462
Ukratko .... imas status ?? nemas status ??? radi evo gooooooodinu bez problema :mig:

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
12.11.2010
Poruka
147
Svi bi da doguraju mogicnih 100 postova da bi imali pristup pravim stvarima pa se ne obraca paznja
sta postavljaju ili su to spamovi ili njihovi postovi prave stetu ne korist
 
Natrag
Top