Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
03.10.2010
Poruka
468
To je jedna od najstabilnijih listi a sad ce da se ugasi,pa sto se kaze ajd jovo na novo.Steta
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Pisi u proslom vremenu, bila je. Iako je nisam imao, krivo mi je kad crkne, mogu drugi da gledaju a sad nece zarad ko zna cega...i koga.
 
Član
Učlanjen(a)
23.02.2011
Poruka
1.561
Mislim da bi u ovom dijelu foruma trebalo uvesti pozivnice . Da ne bude ovakvog bezobrazluka kao sto je bilo sinoc i danas . Pozz !
Pozivnice da ali ako se vrate stara pravila inace ovako nemace efekt opet ce neko otici na vlc tester da testira liniju i da pritisne yes
i zasto bezobrazluk kada je sve bilo u skladu pravila foruma
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
Lepo sam ja rekao, kad bi se znalo ko je ko i odakle - do ovoga ne bi dolazilo !
Jer se od ovih "laznjaka" i muljatora ne moze ziveti ! :mig:
Nego, nesto sam postao sumnjicav u poslednje vreme, na onu - "riba od glave smrdi" a, moze i ona - " kadija te tuzi, kadija ti sudi"! :mig:
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
1.828
i zasto bezobrazluk kada je sve bilo u skladu pravila foruma

Pa zato sto ovi ljudi koji postavljaju ove dobre liste imaju 5 naloga na forumu... Sto oni sami sa svoga pravog profila ne postave ove liste. Ne mora da znaci ako je nesto dozvoljeno na forumu da to treba striktno postovati. Meni ove liste nista ne znace ali ima ljudi koji su to jedino imali a sada nemaju gde gledati . Pozz :)
 
Natrag
Top