Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.885
Ja bi rekao da bas ovdje sa naseg foruma potice javno objavljivanje domacih lista pa tek onda se pojave po drugim forumima jer bas ovdje na forumu su mnogi upuceni koja lista sta sadrzi , kako se zove i kojeg je provajdera tj gdje sta i kako ako uopste .... treba skenirat itd....

Do sad od kad ja posjecujem druge forume kako nase tako i strane samo sam jednom naisao na jedan strani forum na kojem su bili 2-3 nasa kanala uglavnom sportski jer je sajt iskljucivo sportski .... a svi znate gdje se sve sa naseg foruma Copy/paste po drugim forumima eto to je neko dosadasnje moje iskustvo

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
VIP IPTV
Učlanjen(a)
03.12.2012
Poruka
2.389
Potrebana mi je lista za domace kanala za FOKUS SAT ako neko posjeduje kompletnu listu bez IP moze ako zeli na PP da posalje u fajlu hvala mnogo.
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.136
@Sota, netko ju je dobio i prosljdio dalje. Ja sam ju također dobio i fino dok se nije pojavio neki noob koji ju je dobio i objavio. Ja znam da ovdje imam nekoliko prijatelja i da ću uvijek dobiti nešto što može gledati više ljudi, ali ne previše. Brijem da je ovo moglo gledat više od 10 ljudi na crno+još ovi na bijelo.Pozdrav svima, koliko vas ima!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
@Sota u pravu si, u vecini slucajeva sve sto valja prvo se pojavi ovde, mada, sve su to isti likovi na svim forumima koji se bave ovom tematikom. Ja sam posecivao dva pored ovoga i slabo se sta razlikuje na drugi m forumima, sve je to isto.

Tacno je ono, lista bude i prodje, pojavi se druga ali zasto namerno to upropascavati ako nesto dobro radi duze vreme? To mi nije jasno. Postoji jos dosta lista koje nisu ugledale svetlost dana, tj, foruma, ali polako ce svaka doci na red jer se to sve svesno radi. Nikad nisam okacio domacu listu a da vec nije negde objavljena, naprimer na FB, ako meni radi lepo, radice i drugima ali ako se postavi javno, ona je gotova posle pola sata, kao sinoc Balkanstream koji je radio bez ikakvih problema. I bude krivo, jbg, neki tesko dodju do bilo kakve liste i posle gledas kako neko objavi bez ikakve muke. Ali ajd, forum je to, i treba pomagati drugima, samo, treba gledati kako pomoci nekome a da neko drugi ne bude ostecen, jer kad se lista objavi od nje vise niko nema koristi duze od sat vremena a mogao je neko da uziva u njoj mozda i mesec dana i vise.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.885
Sta reci ?? Kad bi sve vas zbrojio ima vas ajd grubo da kazem oko..... ajd nek nas bude 50-tak koji smo konstantno na forumu mislim na one koji bas gledate Tv ove vrste ....nebi da spominjem one sa sta znam koliko nikova itd.... pa eto ako npr ima par dobrih lista u vecini slucajeva sve sadrze one kanale koji su vama neophodni itd..... e sad dal je tesko javno napisat imam super listu prvih 5 ili 10 koji se jave dobijaju itd... i svi bi bili zadovoljni

Jos cu ovom prilikom da dodam proradile su neke liste kako domace tako i strane sto nisu radile mozda neko od vas odvoji malo vremena i pronadje sta i kako radi???
I na kraju strane liste koje su manje vazne cuvaju se sta znam iz kojih razloga te se skenira da bi se pronasle itd.... al ok nebitno a ono sto vam je i vise od korisnog ide bukvalno javno da bi bilo Down .... i jos nesta ako ja ili neko ko stvarno ima pojma i upucen je i vise nego sto vi mislite objavi neku kvalitetnu listu javno onda znajte da postoji debeli razlog zasto... mislim da znate na sta mislim ?? I jos vaznije vezano za to javno ob javljivanje to se rijetko desava ali kad se desi postoji vise nego jedan razlog zasto ... znaci ovo se tice mene i .....nebitno jer neko se danima pa mozda i mjesecima muci da dodje do neceg i dotican podijeli sa nekim to isto ali uvijek postoji neko ko ce taj isti trud zloupotrijebiti pa na kraju svega toga dodje i do prodaja lista .... naravno da ce dotican tu listu ugasiti na ovaj ili onaj nacin sto je i razumljivo

Toliko ......

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
05.05.2010
Poruka
1.533
Evo da se i ja malo nadovezem na ovaj razgovor oko lista iako je meni mrsko da ih postavljam, a mislim da nisam dosad ni jednu okacio na forum ima ih dosta svugdje.Htio sam da kazem da se slazem sa Sotom i ostalim pojedincima koji zagovaraju dijeljenje lista i ostalo preko pm ili sl.Istina da nas nema mnogo koji prate svakodnevno ovu temu, a valjda se i vidi ko se koliko kaci pa nije i problem da se medusobno i podijeli.Uvijek ce biti clanova koji ako i dobiju nesto to zlorabe, da ih ima na ovom forumu IMA u to sam se uvjerio. Ima i onih sa vise imena.ili onih sto ovdje nauce ili dobiju i brze bolje preko rijeke.Tesko je svakoga ocjeniti kakav je ima nas sa svih strana bivse YU.Zato je i dobra ova tema pitanje i komentari da se koliko toliko zblizimo i vise upoznamo poz...
 
Učlanjen(a)
27.05.2013
Poruka
1.570
[raw]<iframe class="imgur-album" width="100%" height="550" frameborder="0" src="//imgur.com/a/PiBeF/embed"></iframe>[/raw]
Zna li neko u čemu je problem, što mi ne neće Tcp port scanner ?
pTZLzGK.png
 
Natrag
Top