Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Активиста
Učlanjen(a)
25.02.2012
Poruka
2.845
mislim da te nije niko lagao....mogu i ja potvrditi da server zastekuje....ne pravi se sad pametan....ali ok...ako tebi to ne smeta slobodno koristi.....ja nisam naviko na ovake strimove.....kod mene ne sme strim u 24 sati ni jedno zastekati.....ako se to desi odma ga bacim kroz prozor i trazim boljeg.....i za tih par kanala sa rumunjskim ili madzarskim titlom niko ne profitira.....
hehe, procitaj jos jednom sta sam napisao, al idemo dalje, nema veze, nije mi namera bila nekog da prozivam i vredjam, ali izgleda da je tako ispalo, izgleda da se nisam lepo izrazio :mig:
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.920
Ukratko

Necu da se nadovezem na niciji Post.... ali stara poslovica kaze "Nikad ne reci nikad" e sad dal ovdje na forumu neko ima od nekih kanala koristi a neko ne to prepustimo clanovima neka sami o tom donesu odluku ... jer forum je za sve clanove za neke manje za neke vise koristan ... i siguran sam da nema clana koji do sad nije imao koristi od SF Foruma barem sto se Internet Radio i televizija teme tice.

I jos jedna bitna stvar ... ako ja osobno kao za primjer nemam koristi od neke liste ili slicnog kladim se da neko drugi ima i te kako koristi itd... uzecu sebe za primjer od mnogih slika sto sam do sad postavio u album temi sta bi ja sad trebao sve te liste objavit javno samo zato sto meni ne znace nista???? a ima ih dosta vjerujte mi na rijec.

Ako dajem komentar onda u svoje Ime .. a ne u vase Ime.

Radila dva brata kod jedne starije zene kupatilo ... a u medjuvremenu zena nasjekla domace kobasice , sunke , kulena i svasta nesta ... jednom od njih dvojice se zurilo da zavrse posao da idu kuci jer su radili podalje od kuce i kad ih je zena ponudila sa hranom kaze taj kojem se zurilo kuci MI NISMO GLADNI ... tamo vamo zena nudila ali ostalo na tom da nisu jeli ... kad su se nakon tog razgovora sa zenom o jelu vratili na posao ovaj drugi uzme debeli kabel od struje i udri po bratu i kaze "NIKAD VISE NE PRICAJ U MOJE IME"
i doda ako TI nisi gladan JA jesam

;)

Ziva istina


Pozdrav i ugodan ostatak veceri svima na forumu
 
LEGEND
Učlanjen(a)
01.11.2012
Poruka
2.763
Ukratko

Necu da se nadovezem na niciji Post.... ali stara poslovica kaze "Nikad ne reci nikad" e sad dal ovdje na forumu neko ima od nekih kanala koristi a neko ne to prepustimo clanovima neka sami o tom donesu odluku ... jer forum je za sve clanove za neke manje za neke vise koristan ... i siguran sam da nema clana koji do sad nije imao koristi od SF Foruma barem sto se Internet Radio i televizija teme tice.

I jos jedna bitna stvar ... ako ja osobno kao za primjer nemam koristi od neke liste ili slicnog kladim se da neko drugi ima i te kako koristi itd... uzecu sebe za primjer od mnogih slika sto sam do sad postavio u album temi sta bi ja sad trebao sve te liste objavit javno samo zato sto meni ne znace nista???? a ima ih dosta vjerujte mi na rijec.

Ako dajem komentar onda u svoje Ime .. a ne u vase Ime.

Radila dva brata kod jedne starije zene kupatilo ... a u medjuvremenu zena nasjekla domace kobasice , sunke , kulena i svasta nesta ... jednom od njih dvojice se zurilo da zavrse posao da idu kuci jer su radili podalje od kuce i kad ih je zena ponudila sa hranom kaze taj kojem se zurilo kuci MI NISMO GLADNI ... tamo vamo zena nudila ali ostalo na tom da nisu jeli ... kad su se nakon tog razgovora sa zenom o jelu vratili na posao ovaj drugi uzme debeli kabel od struje i udri po bratu i kaze "NIKAD VISE NE PRICAJ U MOJE IME"
i doda ako TI nisi gladan JA jesam

;)

Ziva istina


Pozdrav i ugodan ostatak veceri svima na forumu

Svaka čast, eto još jedan dokaz da nema ništa bez kabla. :D

 
Učlanjen(a)
30.03.2014
Poruka
970
Bio bih zahvalan onom koji bi mozda imao da podeli samnom AMC sa nasim ili hrvatskim prevodom sve jedno hvala unapred .
Kad je već riječ o resiveru, ja tražim bilo kakav HD resiver na poklon (novogodisnji)
cheesy.gif
, može Amiko, Alma ili, kako rekoh, bilo kakav... Ako neko ima viška jedan, nek se javi
smiley.gif
Bio mu od srca zahvalan... Sumnjam da ima takvih, ali nikad se ne zna. Mozda ima dobrih ljudi. Ja placam dostavu :)... Unaprijed zahvalan
wink.gif
 
Natrag
Top