Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.146
Zašto i dalje idete sa Iskon pričom, kad svi znamo da nije nikome radio na onoj ip adresi...

Druga ip adresa i port sigurno postoje...
Dokle tebi treba objašnjavat da je radilo na onoj adresi i onome portu.Eto sad mi neradi i šta bi to neko imo od toga da laže,ajde objasni mi to malo.Jedan dan mi je radilo drugi nije treći je i nakon toga je spustilo kapke skroz.I dan danas na toj IP ima nešto tko zna zna ja neznam i šta sad da plačem ili da optužujem druge da lažu.Isto tako vjerujem Soti da mu je i nakon toga radilo.Nemoj se ljutit ali to je istina.Pozz!
Evo kako Amis radi kroz vlc
DDIpaun.jpg
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
01.05.2013
Poruka
564
Ma zašto bih se ljutio? Bilo je puno nelogičnosti u cijeloj toj priči.. Ja sam uvijek sumnjičav.. :)

Idemo dalje....
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.511
Zašto i dalje idete sa Iskon pričom, kad svi znamo da nije nikome radio na onoj ip adresi...

ne bi se oglasio ali opet postavljas stav kako ne verujes da je iskon radio na nama svima poznati adresi? pa i ja sam bio izmedju onih kojim je taj iskon radio.....ali sad ne radi vise....vec je kolega gore objasnjavao oko toga....iskon je radio 100%.....
 
Učlanjen(a)
01.05.2013
Poruka
564
Trenutno ne radi, do nedavno je radio...

ne bi se oglasio ali opet postavljas stav kako ne verujes da je iskon radio na nama svima poznati adresi? pa i ja sam bio izmedju onih kojim je taj iskon radio.....ali sad ne radi vise....vec je kolega gore objasnjavao oko toga....iskon je radio 100%.....
Ako je i radio više ne radi.. Prošlo vrijeme.. Sve OK

Pozdrav
 
Poslednja izmena od urednika:
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.081
Ako je i radio više ne radi.. Prošlo vrijeme.. Sve OK

Pozdrav
Jel si siguran da bas ne radi ??? dal na onoj adresi ili nekoj drugoj nebitno ..... a da je radio to ja kazem Milion na 100 istina a drugo slikano nekoliko puta sa streamom i preko telefona od mene tj. Vlc-om sa racunara takodjer slikano od mnogih drugih clanova sa foruma da radi itd....

Pozdrav
 
Natrag
Top