Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
05.05.2010
Poruka
1.533
decki ako ima ko pink western i mgm sa prevodom lepo bi molio
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Dva dana nisam bio na forumu i opet vidim sve i svasta .......ja jesam napiso da se moze u temi raspravljati,razgovarati o svacemu ali vidim da su mnogi skrenuli sa teme podebelo......ja slike postavljam obicno kada pravim tutorijale i smatram da je mnogo korisnije da sve te silne slike zavrse u tutorijalima.......ili gresim.....
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
2.215
Dva dana nisam bio na forumu i opet vidim sve svasta .......ja jesam napiso da se moze u temi raspravljati,razgovarati o svacemu ali vidim da su mnogi skrenuli sa teme podebelo......ja slike postavljam obicno kada pravim tutorijale i smatram da je mnogo korisnije da sve te silne slike zavrse u tutorijalima.......ili gresim.....
Evo posto ti nece da se jave ja cu biti prvi,vidi i ja sam jedan od onih koji je stavio poneku sliku ali dobro mislio sam da to bude u nekom fazonu da se malo zezamo medjutim izgleda da je to odmaklo kontroli i da neki to malo zloupotrebljavaju,tako da mislim da bi trebalo da se stane sa tim i da koristimo ovaj prostor za malo korisnije stvari a ne samo da se pokazuje ko sta ima,kroz salu sam upozoravao ali izgleda da neki nemaju sluha sto vise govorim ono se jos vise lijepi...ali dobro tu su admini pa nek odluce sto i kako dalje ili cu ja morati traziti drugu boju da uvedem malo reda...!!!
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.370
Ja smatram da je dobro sto su se neki ljudi na forumu malo olaksali postajuci slike jer... kad su stavljali u temi Internet Radio i Televizija bilo je za brisanja itd... ovako su dobili malo slobode da se olaksaju i samim tim ce da se prica na ...... znate vec gdje sta se gleda na SF-u pa ce da krene mobilizacija :tease:
znate vec gdje da se kako tako dodje do tih streamova ali cvrc ......... nece moci :dance2:nemora se odma tako strogo reagovati pustite malo odaska clanovima nevidim nista loseg u tom malo da se i nasmijemo i nasalimo pa i da malo kontriramo jedni drugima pozitivno podrazumijeva se malo konkurencije nije na odmet i zasto odma kritika i strogoca odnosno indirektne pretnje ??? nevidim da ima povoda uopste za tako nesta ......... dok se o nama prica znaci da postojimo ujedno mislim da smo se zezali i to je dobro i pozitivno po meni nista se nije oduzelo kontroli pa nismo u zatvoru i netreba nas kaznjavati kad nismo nista zgrijesili a da smo svi slikali jesmo nema onog koji nije slikao svoje nesta zato


a obicno se kaze ono sto imas ocigledno drugi zele da imaju a nemaju znate na kog mislim :mig:

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Ja smatram da je dobro sto su se neki ljudi na forumu malo olaksali postajuci slike jer... kad su stavljali u temi Internet Radio i Televizija bilo je za brisanja itd... ovako su dobili malo slobode da se olaksaju i samim tim ce da se prica na ...... znate vec gdje sta se gleda na SF-u pa ce da krene mobilizacija :tease:
znate vec gdje da se kako tako dodje do tih streamova ali cvrc ......... nece moci :dance2:nemora se odma tako strogo reagovati pustite malo odaska clanovima nevidim nista loseg u tom malo da se i nasmijemo i nasalimo pa i da malo kontriramo jedni drugima pozitivno podrazumijeva se malo konkurencije nije na odmet i zasto odma kritika i strogoca odnosno indirektne pretnje ??? nevidim da ima povoda uopste za tako nesta ......... dok se o nama prica znaci da postojimo :dance2:a obicno se kaze ono sto imas ocigledno drugi zele da imaju a nemaju znate na kog mislim :mig:

Pozdrav
Odkako pocele slike, aktivnost nekih clanova se naglo povecala i redovno ulaze ovde, znaci ovo je dobitna kombinacija :)
Lepo ga sroci, svidja mi se ovo "dok se o nama prica znaci da postojimo". Po meni bi isto bilo dobro da u onoj temi Internet Tv bude stroga disciplina i streamovi, a ovde nek bude opustenija atmosfera. Po meni ovde ne treba biti strogih pravila, neka budu slike, kritike, pitanja, pohvale, ponude...Naravno, ko nece ovde ne mora ni da udje, ima glavna tema Internet tv, ovo je vise tema za zanimaciju po mom misljenju. Pozz uzivajte :bfghb:
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
2.215
Dobro bi bilo da se cuje i misljenje drugih ljudi koji su bili aktivni zadnjih nekoliko dana u ovoj temi a ne samo da ja i sota pisemo,samo da napomenem da se ovde neradi o nikakvom kaznjavanju i da je svako kvalitetno druzenje dobrodoslo ali imam osjecaj da neko ne presjece da nebi nikad stalo,valjda smo takvi,neznam ili gresim,ustvari nije bitno uvijek postoji prostora za malo zezanja ali samo u granicama normale dakle gospodo clanovi foruma pamet u glavu i nomojmo dozvoliti da razocaramo one koji su nam sve ovo omogucili...!!!
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
2.215
Eto bobanku je rekao sve kroz ove slike,svak ima svoj nacin izrazavanja...!!!
"E nemoj zajebavati cas stavljas slike cas skidas"
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
ma meni ne smetaju slike uopste.......medjutim smatram da je mnogo korisnije da se recimo u ovoj temi pita,i odgovara na pitanja recimo kako doci do kanala koji su na slikama i tome slicno,tj sve nedoumice vezane za internet tv.......da to bude tema koja ce koristiti svima i iz nje da se nauci nesto korisno........

ako zelite temu sa slikama,otvorite jednu i postavljajte do mile volje.....to niko ne brani .ipak je ovo tema pitanja i komentari.....
 
Natrag
Top