Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.571
Nema vajde od Siol sto radi 24 sata ... moje misljenje kao da ga i niste dobili jedino da ga imate sto radi na duze staze na par mjeseci onda mozete rec imam Siol sve drugo pada u vodu nije vrijedno pomena da se ne zavaravate bezpotrebno

Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Za jednog mog starog prijatelja je vredeo,jer je covek imao ip adrese i kad god je hteo da gleda samo skenira i gleda a zato sam i napisao da ce da rade dok ne stanu(bila je greska u pravopisu) da bi ljudi znali sta se nudi kad je dinamicka ip adresa i da ne misle da je na duge staze.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.571
Mora da taj Siol rastura sigurno trza svaki sekund nije provokantno ponasanje nego cinjenica u koju se i sami mozete uvjeriti

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
05.10.2014
Poruka
37
Nema vajde od Siol sto radi 24 sata ... moje misljenje kao da ga i niste dobili jedino da ga imate sto radi na duze staze na par mjeseci onda mozete rec imam Siol sve drugo pada u vodu nije vrijedno pomena da se ne zavaravate bezpotrebno

Pozdrav
A ot ruse ima strasna korist stavis lista za 3 ljudi i dajes restart posle .Da nepricam da neki kad vidat neka ruska lista im ide da se bacat u Dunava.Ostavi ljudi da gledat pa makar i 5 sata bilo ovo je SF vidi sta pise gore a ne Satsat prez 5 minuta ruse.
 
Poslednja izmena:
LEGEND
Učlanjen(a)
01.11.2012
Poruka
2.763
Ja opet ponavljam da to sto je dinamicka IP adresa da je u jednu ruku i bolje ako ima dns i ako ga znas...
Jer koliko vas skenira ikad dns, ili svi koristite IP skenre ako ih uopste i koristite.
Sad malo na google pa provjerite sta je dns i kako ga naci i ima li vajde od dinamic IP. :confused:
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Trza jer je javan ali kada mi je slao preko skajpa i kada smo gledali samo ja i on onda je islo dobro jer covek je znao sve zivo da nadje i skenira jednostavno znao je posao.
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2011
Poruka
1.151
Ja opet ponavljam da to sto je dinamicka IP adresa da je u jednu ruku i bolje ako ima dns i ako ga znas...
Jer koliko vas skenira ikad dns, ili svi koristite IP skenre ako ih uopste i koristite.
Sad malo na google pa provjerite sta je dns i kako ga naci i ima li vajde od dinamic IP. :confused:

Mislis ako je otvoren dns od te ip!?

Pa šta bi sa čovjekom, jel zaboravio kako se skenira:roll: ili si dobio nogu.

Sam sam kriv tako da je bila noga :roll:
 
Natrag
Top