Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.077
Obrisao sam bespotrebnu raspravu, jer sve je uradjeno po pravilima. Sad mozemo mi biti zadovoljni ili ne, post je postavljen po pravilima, i da nije ovde, mogao je biti postavljen negde drugo i imao bi isti efekat... Ja recimo u poslednje vreme sam izgubio 5-6 listi zbog javnih objavljivanja, ali sve u svemu da nisu bile ranije objavljene, nikad ih ne bi ni nasao...
Zamolicu clanove da ne prijavljuju pravilno postavljene postove...
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
To mu dodje ovako nekako ! :mig:
Nekad postavis listu - bravo - odlicno !
Nekad postavis listu - fuj,bljak - ne valja !
Ako je po pravilima - posteno - pa ko koga za***e ! :roll:
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.077
Nov sam sa svim ovim gledanjem kanala preko odredjenih playera i trazenjem ovih lista, pa me interesuje samo koliko vi cesto nalazite ove "updxy servere"? Da li se kanali mogu traziti samo kod tih servera? Skeniram uz pomoc WotWeb-a i jos nisam uspeo naci ni jedan. Doduse nisam mnogo trazio, nego samo par domena po Srbiji. Na kojim portovima se najvise nalazi?
Malo li je pitanja :p :D

Pa vec sve lepo imas objasnjeno, pretrazi malo temu. Ako recimo krenes da skeniras ruse, tesko da neces naci neki udpxy server :) Ima raznih servera, raznih nacina gledanja, i sve je to vec uglavnom objasnjeno... Ako koristis logiku, i pregledas liste u delu internet radio i tv videces mnogo raznih nacina, takodje videces da su domace liste sve vise i bolje zasticene, ponekad jedan nacin radi vrlo dugo, kada ga promene treba otkriti novi nacin...
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.371
Ljudi u prirodu malo sa vasim najmilijima Rostilj ili vec..... hladno pice Pivo Sok itd... malo se opustite kao i ja ..... uzivajte malo na drug nacin a lista ce bude nekad manje nekad vise samo opusteno sve radi kako valja pa cak i vise

Pozdrav iz prirode pokraj hladnog Dunava
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
03.12.2012
Poruka
2.407
Ima ovde medju nama ljudi kojima mnogi od nas trebamo biti zahvalni sto na miru uzivamo u carima tv preko interneta.Necu nikoga imenovati a na ovaj post ne treba ni hvala.Samo imam ja veliku potrebu nekim ljudima javno reci "HVALA" PREPOZNACE SE SAMI.Jer da nije tih ljudi kod vecine siguran sam bio bi mrak ili mozda ona smeca od rusa itd.
mo5tl.jpg
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.371
Opet ja .... sta cu .... neradi se ili nije nikad jedan clan za kritiku ako??? Onda kritika svima ali ne sa moje strane nego opsirno gledajuci jer.... svako od nas ko je svakodnevno na forumu ganja liste., skripte itd.... barem je jednom okacio negdje nesta dali je to Unistream lista ili UK ili bilo koja druga slicna ili cak par nasih kanala mislim na kvalitetnije nase kanale koji nisu iz neke liste koja sadrzi 50-100 kanala vecina zna na koje mislim i sad pa sad se pojave itd.... svjesno ili nesvjesno nebitno takodjer stavljam ruku u vatru da je svako od nas do sad dao neke kanale ili liste nekom svom putem Skypea , Pm , Email itd...
Svi koji misle suprotno njima predlazem skenirajte pronadjite za sebe osobno nesta kvalitetno i uzivajte ili kupovinom liste kod nekog od provajdera tako cete imati listu koju samo vi gledate jer poenta je u ovom svemu da uvijek pa cak i kad spavate morate da racunate da listu koju ste dobili od nekog sutra kad se probudite da ce bude Down.

Kad bi ja sad kao za primjer objavio jednu samo listu kakve bi bile reakcije??? Jedan bi kritikovao drugi bi opet rekao hvala ajd budi pametan ?? Kako svima ugoditi ..... prosto nemoguce i odakle znam da tu moju listu koju sam objavio javno neko gleda par mjeseci ????

Ponavljam kako je dosla ta lista doci ce druge na njeno mjesto

Pozdrav
 
Natrag
Top