Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
:info:
U naredne 3 sezone Arena sport prenosi belgijsku ligu, po tri meca svakog kola, pocinje u petak
:info:
Sport klub otkupio Nemacki kup u fudbalu
:info:
Prijateljske utakmice koje se sada igraju, dosta se prenose i na sport klubu i na areni sport. Od bitnijih:
Man jun, roma, Man city, liverpul, olimpijakos, milan, real i inter su na areni u okviru ginisovog kupa i kup euroamericana gde igraju evropski protiv americkih timova. Na sport klubu se uglavnom prenose turneje klubova, a ne turniri.
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
2.215
Ovo vise ne radi, jel zna neko gde radi sada? jer menjaju? ukoliko zna zamolio bih na pm, Hvala..!!
Neradi vise nigde,mislim da je ovo rekord da za cetiri dana jednostavno nestanu cetiri razlicite liste,valjda su to neka nepisana pravila da se mora tako uraditi,ali dobro sad u skeniranje i trazenje i da li ce se uopste naci,ali kad neko nadje nek slucajno ne zaboravi da stavi opet,nek narod gleda sto bi samo jedan clan ili njih nekoliko gledali...
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
E, sad treba biti skroman i zadovoljan alternativnim resenjima, kao sto su spanski,danski,svedski, UK a mozda i neki drugi bugarski server ! :mig:
Pa, mozda spanskih portova ima vise koji rade !
Pa, mozda ima vise IP UK !
Pa, mozda nije Neterra jedini BG operater koji radi !
Dakle, treba nesto i raditi ! :roll:
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
19.07.2014
Poruka
54
Nov sam sa svim ovim gledanjem kanala preko odredjenih playera i trazenjem ovih lista, pa me interesuje samo koliko vi cesto nalazite ove "updxy servere"? Da li se kanali mogu traziti samo kod tih servera? Skeniram uz pomoc WotWeb-a i jos nisam uspeo naci ni jedan. Doduse nisam mnogo trazio, nego samo par domena po Srbiji. Na kojim portovima se najvise nalazi?
Malo li je pitanja :p :D
 
Natrag
Top