Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
341
Zdravo Svima ....:)
kako ste mi ::)

Jednu molbu posto danas je Petrovdan moj sin slavi ime ako ima netko ko hoce da mi posali listu sa dobre pink kanale da ne seckaju za muziku da pustam :) za veceras
ili neka programa sa narodnu muziku :)
Fala vam Puno ....
I opet Pozdrav do svima :)

na PM posalite mi

FALA
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
2.215
Kako u VLC na PC pokrenut dreambox stream ??? moze pomoc pleaseee
erzx43.jpg

Neznam da li je to sto ti hoces,to je jedan stream od DB,znaci otvoris VLC,ides na MEDIA,zatim OPEN NETWORK STREAM,ubacis stream koji imas,pritisnes PLAY i gledas,naravno ako stream radi...
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
06.06.2014
Poruka
186
erzx43.jpg

Neznam da li je to sto ti hoces,to je jedan stream od DB,znaci otvoric VLC,ides na MEDIA,zatim OPEN NETWORK STREAM,ubacis stream koji imas,pritisnes PLAY i gledas,naravno ako stream radi...
DA li svaki VLC player podrzava ovakav vid streamova ??? mislim da li je potrebno odredjen plugin ili nesto slicno instalirati ?
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.589
DA li svaki VLC player podrzava ovakav vid streamova ??? mislim da li je potrebno odredjen plugin ili nesto slicno instalirati ?
Da je potrebno itd... bilo bi ti saopsteno .... sve sto ti je potrebno objasnjeno je u predhodnim postovima clanova koji su ti izasli u susret i objasnili kako i sta treba da radis .... naravno ako je DB validan itd.... sve verzije Vlc Playera podrzavaju takav vid strimova netreba nikakav dodatak plugin ili slicno
Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
2.215
DA li svaki VLC player podrzava ovakav vid streamova ??? mislim da li je potrebno odredjen plugin ili nesto slicno instalirati ?
Instaliraj zadnju verziju on vec ima u sebi plugin,nista ti drugo ne treba....a i sve ostale verzije podrzavaju to samo koliko se sjecam u starijim moras zakaciti plugin dok novije verzije vec to imaju prilikom instalacije...
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
2.215
0.jpg


Danas je Petrovdan
Srpska pravoslavna crkva i vernici danas slave Dan svetih apostola Petra i Pavla, praznik u narodu poznat pod imenom Petrovdan.

Svima koji slave neka je sa srecom...!!!
 
Natrag
Top