Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
30.04.2013
Poruka
3.249
fia-wrc-logo-png.53608

rally-polska-png.53609


28.06.2014. 14:00
SS15 Baranowo 1 - Poljska (14.90 km.)

Uživo - Live


arena-sport-1-png.53798

tvp-2-png.53799


sport-5-png.53800


Rally%20Poland%202014_20140627195814.jpg


wrc-promoter-single-logo-png.53801
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
A, jel neko pokusao da razmislja na ovaj nacin ?
Lik napravi listu, podeli je ponekom, objavi je..... i ugasi !
Hmmmmmm !!!!! :mig:
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
Imam jedan predlog !
Mozda ne bi bilo lose, podeliti podforum - Internet Radio i TV - na Pay i Free rubriku !
Pa, lepo - ponude pay prirode u jedan, a free u drugi deo !
Ja sam oduvek smatrao - Internet Radio i TV - pod "Free opciju" !
Izgleda da sam gresio (i bio bih srecan da nisam jedini) !
Pozz !
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.073
Imam jedan predlog !
Mozda ne bi bilo lose, podeliti podforum Internet Radio i TV na Pay i Free rubriku !
Pa, lepo - ponude pay prirode u jedan, a free u drugi deo !
Ja sam oduvek smatrao - Internet Radio i TV - pod "Free opciju" !
Izgleda da sam gresio (i bio bih srecan da nisam jedini) !
Pozz !

Kod:
http://serbianforum.org/threads/pravila-na-forumu.363578/#post-1177145

Ovde mozete procitati vazeca pravila za ovaj deo foruma...

Zamolio bih clanove, da ako primete neko krsenje pravila konatktiraju nekoga od urednika, da bi se ta greska ispravila, ili jednostavno imate opciju report, pa ce neko intervenisati ako ima potrebe za tim. Unapred hvala!
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.505
Imam jedan predlog !
Mozda ne bi bilo lose, podeliti podforum - Internet Radio i TV - na Pay i Free rubriku !
Pa, lepo - ponude pay prirode u jedan, a free u drugi deo !
Ja sam oduvek smatrao - Internet Radio i TV - pod "Free opciju" !
Izgleda da sam gresio (i bio bih srecan da nisam jedini) !
Pozz !
Delomicno se i ja slazem sa tome....ja sam spreman da platim ako mi neko moze ponuditi full siol ili full bein sportove jer u suprotnom nikad jih necu dobiti za free.....
 
Učlanjen(a)
05.05.2010
Poruka
1.533
Onda vam je jednostavnije uzeti cs i platiti 5 e mjesecno i gledas sve, a zadnje vrijeme I max tv hr se nade dabe i dosta dobro ide i ne zezas se sa listama
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.073
Sto se tice predloga pretpostavljam da tu postoji jedan problem, sasvim je logicno da vlasnik foruma ne zeli da se neko drugi reklamira na forumu bez para, neka prodavci listi kontaktiraju vlasnika foruma i neka se dogovore sa njim. Takodje postoji jos jedan problem, a to je kako razlikovati nesto ozbiljno od prevare, prakticno dozvoljavanjem toga bi moglo ispasti da forum podrzava prevaru. Ja bih iskreno preporucio radije da ti koji zele i mogu da plate da iskoriste opciju nekog legalnog operatera, jer retko gde sam nailazio pozitivne komentare, mogu reci da su jedino vlasnici i njihovi botovi se pozitivno izjasnjavali u vezi usluga tih prodavaca... Cak sta vise ima dosta nezadovoljnih i medju korisnicima legalnih operatera, ali bar njihova usluga se nece zavrsiti iznenada...
Da napomenem ovo je moj licni stav, ne stav administracije, a moram i da priznam da nisam upoznat kako funkcionise cela stvar sa reklamiranjem...
 
Učlanjen(a)
20.01.2011
Poruka
2.254
Sto se tice predloga pretpostavljam da tu postoji jedan problem, sasvim je logicno da vlasnik foruma ne zeli da se neko drugi reklamira na forumu bez para, neka prodavci listi kontaktiraju vlasnika foruma i neka se dogovore sa njim. Takodje postoji jos jedan problem, a to je kako razlikovati nesto ozbiljno od prevare, prakticno dozvoljavanjem toga bi moglo ispasti da forum podrzava prevaru. Ja bih iskreno preporucio radije da ti koji zele i mogu da plate da iskoriste opciju nekog legalnog operatera, jer retko gde sam nailazio pozitivne komentare, mogu reci da su jedino vlasnici i njihovi botovi se pozitivno izjasnjavali u vezi usluga tih prodavaca... Cak sta vise ima dosta nezadovoljnih i medju korisnicima legalnih operatera, ali bar njihova usluga se nece zavrsiti iznenada...
Da napomenem ovo je moj licni stav, ne stav administracije, a moram i da priznam da nisam upoznat kako funkcionise cela stvar sa reklamiranjem...


Točno tako za pare imaju operateri a ne koristiti razrađeni forum za svoj profit.
Kao tvviet reklamira se svuda a za te novce imam i operatere ,jer moraš imati flet internet a garancija i usluga nikakva.
Tko želi pomoći da forumaši gledaju za sebe IPTV besplatno je ok ,za novce nečija autorska prava taj nek razmišlja a mislim da vlasnik ne bi htio da mu zbog toga našteti forumu, bar da sam ja vlasnik .Moje osobno mišljenje.
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
Sto se tice predloga pretpostavljam da tu postoji jedan problem, sasvim je logicno da vlasnik foruma ne zeli da se neko drugi reklamira na forumu bez para, neka prodavci listi kontaktiraju vlasnika foruma i neka se dogovore sa njim. Takodje postoji jos jedan problem, a to je kako razlikovati nesto ozbiljno od prevare, prakticno dozvoljavanjem toga bi moglo ispasti da forum podrzava prevaru. Ja bih iskreno preporucio radije da ti koji zele i mogu da plate da iskoriste opciju nekog legalnog operatera, jer retko gde sam nailazio pozitivne komentare, mogu reci da su jedino vlasnici i njihovi botovi se pozitivno izjasnjavali u vezi usluga tih prodavaca... Cak sta vise ima dosta nezadovoljnih i medju korisnicima legalnih operatera, ali bar njihova usluga se nece zavrsiti iznenada...
Da napomenem ovo je moj licni stav, ne stav administracije, a moram i da priznam da nisam upoznat kako funkcionise cela stvar sa reklamiranjem...
Definitivno su ovo "mutne vode" !
Mislio sam, da se na ovaj nacin moze doskociti tzv. dusebriznicima i dobrociniteljima - pun mi ih je k...., ali ....
Hvala i veliki pozdrav Torgandwarf !
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top