Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Pocrkalo je sve ovih dana. Ne kazem da je to crklo jer je okaceno ovde ali lik koji je okacio nije ni u HPOSTS stavio vec kasnije neko od urednika. Bio sam prijavio kad sam usao preko mobilnog, 400 gostiju je sinoc bilo u to vreme na forumu i oko 300 clanova, i skoro svi ti clanovi su gledali temu "Internet i TV". Lista je bila i na drugim mestima koliko sam cuo tako da me ne cudi nista. A crkle su juce dve dobre liste.

Jbg, zajedljiv je narod pa to ti je..
 
Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
3.518
Pocrkalo je sve ovih dana. Ne kazem da je to crklo jer je okaceno ovde ali lik koji je okacio nije ni u HPOSTS stavio vec kasnije neko od urednika. Bio sam prijavio kad sam usao preko mobilnog, 400 gostiju je sinoc bilo u to vreme na forumu i oko 300 clanova, i skoro svi ti clanovi su gledali temu "Internet i TV". Lista je bila i na drugim mestima koliko sam cuo tako da me ne cudi nista. A crkle su juce dve dobre liste.

Jbg, zajedljiv je narod pa to ti je..
nista crklo nije,sve radi kao sat....:roll:
 
Član
Učlanjen(a)
28.11.2009
Poruka
7.686
A, sta ste mislili koliko ce ta "stvar" da radi ?
Daj ljudi, ne budite naivni, ali ima vremena, ukapiracete neke stvari ! :mig:

Htedo reci - What Goes Around..... Comes Around !
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
07.06.2011
Poruka
393
Pocrkalo je sve ovih dana. Ne kazem da je to crklo jer je okaceno ovde ali lik koji je okacio nije ni u HPOSTS stavio vec kasnije neko od urednika. Bio sam prijavio kad sam usao preko mobilnog, 400 gostiju je sinoc bilo u to vreme na forumu i oko 300 clanova, i skoro svi ti clanovi su gledali temu "Internet i TV". Lista je bila i na drugim mestima koliko sam cuo tako da me ne cudi nista. A crkle su juce dve dobre liste.

Jbg, zajedljiv je narod pa to ti je..
Meni se cini da ti je nalslov liste vise zasmetao nego li to sto je lista stala . Lista i ne bi bila objavljena da je bila za duzu upotrebu i neznam zasto toliko galame ni oko cega
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Meni se cini da ti je nalslov liste vise zasmetao nego li to sto je lista stala . Lista i ne bi bila objavljena da je bila za duzu upotrebu i neznam zasto toliko galame ni oko cega

Objasni mi po cemu si to iz mog posta zakljucio? Naravno da mi je zasmetalo sto je stala, ako hoces raspitaj se malo kod admina sta sam napisao u reportu pa onda pisi.

I naravno da ne bi trajala ni da nisi objavio, nista ne traje vecno i stala bi kd tad ali kad je objavljujes objvljuj kako treba da ne vide svi redom, i registrovani i neregistrovani. Nisi od juce ovde i ne moram ja da ti govorim sta se kako radi.

Sad shvatam na sta mislis kad si rekao "Meni se cini da ti je nalslov liste vise zasmetao nego li to sto je lista stala ".. Vidi ovako prijatelju, imam i previse godina da bih se lozio na svinjarije Duska Vujosevica i njegovih novaca i sinovaca. Na to se jos samo klinci loze.. ali nije ni vreme ni mesto o tome.
 
Član
Učlanjen(a)
07.06.2011
Poruka
393
lista je za jednokratnu upotrebu to si mogao da zakljucis prostim ukucavanjem linka u google na par sajtova je bila objavljena javno pre mog objavljivanja ovde i bila je unapred osudjena na propast . Zato te molim da svu krivicu ne svaljujes na mene .
Hidden content
You need -1 more posts to view this content
 
Natrag
Top