Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Pa cekaj druze, zar problem ne bi u HPOSTS-ovima ? Odatle sve krenulo ali ajde, ko radi taj i gresi.
 
Učlanjen(a)
18.11.2013
Poruka
295
Sta je problem??
Pa problem je:
Sto ovde ima mnogo duplih nickova, napadnes jednog, njih 15 se jave i stanu u podrsku tom napadnutom a onda proverim, sve ista osoba.
Sto su se mnogi povukli sa foruma, ostalo je par ljudi sto postavljaju nesto, i lepo boki kaze treba da se trudimo da sacuvamo te ljude a ne i njih da oteramo kao sto je cilj nekima.
Sto da das vecini odavde 10 listi nece biti zadovoljni ako nemaju 101.
Sto ljudi samo traze, a ne shvataju koliko treba vremena, znanja da bi se steklo.
Sto se ljudi hvale tudjim znanjem i tudjim stvarima.
Sto imaju zelju da se cuje da su najbolji pa i da siluju teme sa slikama da dokazu svaki drugi dan sa istim slikama.
Sto kad izadje neka lista, siluje se po forumu na sve moguce nacine samo da stane sto pre.
Sto ide svetsko prvenstvo pa su trgovci ocekivali da ce da zarade mnogo vise pa sad kidaju besom i istresavaju se jer nema zarade.
Sto je sve kroz redove, sve, nista nije nacisto.
Sto i oni posteni ne zele da pisu i da se spustaju.

Pa, dame i gospodo, dokle tako?? Dok se skroz ne sroza ovo?? To je cilj?? Ovo sluzi da se istresamo ovde ili da se druzimo??
Pa ko ima problem, zna se gde se ide, a ne na serbianforum. Zivot, zivot je jedan, ponovite sebi to svako vece. Zamislite danas ovo sto imate uzme vam neko odozgo i sutra nemate nista ne daj boze. A znamo da je to skoro bilo, zamislite samo to i shvatite koliko ste srecni..................
U potpunosti se slazem sa ovim. Hvala tim ljudima sto uloze toliko truda da naprave nesto!
 
Član
Učlanjen(a)
22.04.2013
Poruka
282
Ja nemogu da vas shvatim...cemu svadza i ostalo...daj ljudi opustite se ovdje smo da se druzimo i zezam ali i dosta toga da naucimo...ovo je najbolji forum i ima dosta dobrih ljudi koji ce vam u svakom trenutku pomoci..opustite se
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Pa cekaj druze, zar problem ne bi u HPOSTS-ovima ? Odatle sve krenulo ali ajde, ko radi taj i gresi.
Tako je, boki lepo kaze, ironaca najaktivniji clan na forumu, neka i uzbekistance postavlja, ja cenim aktivnost i sigurno vise doprinosi od onih sto postavljaju slike u tv album a nijedan kanal da izbace pa neka bude i iz bolivije, nekom ce da koristi, one slike ne. I umesto da ironacu dajemo podrsku za sve sto radi, on se napada?? !!! Logika, mozak, postoji li to?!
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.964
Ja mogu da dam svoj komentar ako niko nece vodit racuna o ovoj temi i citati sta je ko i kad stavio .. dali je prekrsio pravila itd... cemu onda sve to ??? a ako neko smatra da mu nije potrebno da ga ljudi pljuju i tom slicno pa zasto bi onda to isto i ja sebi dozvolio ????? samo jedna stvar JAKO BITNA ako clan foruma vrijedja , pljuje , omalovazava i da ne nabrajam sta sve ne pa nekom od nas Moderatora pukne fitilj ( mada sam ja suzdrzan po tom pitanju) mi se moramo pravdati i dokazivati zasto je do toga doslo iz kojih razloga itd... a clan foruma ostane postedjen svakih komentara nek mi neko kaze da to nije istina ??? pa nemojte ljudi tako imajte obzira i prema nama sta mi sve trpimo samo da bi ova tema funkcionisala onako kako funkcionise a ako nije tako slobodno me ispravite opet kazem nepravdam se nikome niti trazim bilo kakvu vrstu sazaljenja .... pisem u svoje ime dozivio sam toliko psovki i vrijedjanja na moj racun samo zato sto nekom smetam pa se pitam zasto?? pogledajte istini u oci nista vise sramota kakvih nas sve ima ..... i jos jedno ... kad te iste stigne kazna zna se od koga i zasto onda se ti isti pitaju zasto bas meni to da se desi , zasto bas ja .... zna se zasto

Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
23.02.2011
Poruka
1.561
Tako je, boki lepo kaze, ironaca najaktivniji clan na forumu, neka i uzbekistance postavlja, ja cenim aktivnost i sigurno vise doprinosi od onih sto postavljaju slike u tv album a nijedan kanal da izbace pa neka bude i iz bolivije, nekom ce da koristi, one slike ne. I umesto da ironacu dajemo podrsku za sve sto radi, on se napada?? !!! Logika, mozak, postoji li to?!
Nesto mi ovi tvoji postovi i to kao urednik nisu jasni
prvo ovo
Kod:
http://serbianforum.org/threads/pitanja-komentari.500158/page-351#post-1427999
ili
Kod:
ironaca je napisao(la): ↑

    Nabio si 1.165 postova i ne znas da treba UNISTREAM da se stavlja HPOSTS i nije mi jasno kako nisi banovan, sreca tvoja sto nije tu D3n1s... Baja nikad neces biti posto ne znas sta je.

    Pozdrav

Da, treba biti banovan, ali isto i ti trebas biti ironaca banovan jer
pa sada kazes
neka i uzbekistance postavlja
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Nesto mi ovi tvoji postovi i to kao urednik nisu jasni
prvo ovo
Kod:
http://serbianforum.org/threads/pitanja-komentari.500158/page-351#post-1427999
ili
Kod:
ironaca je napisao(la): ↑

    Nabio si 1.165 postova i ne znas da treba UNISTREAM da se stavlja HPOSTS i nije mi jasno kako nisi banovan, sreca tvoja sto nije tu D3n1s... Baja nikad neces biti posto ne znas sta je.

    Pozdrav

Da, treba biti banovan, ali isto i ti trebas biti ironaca banovan jer
pa sada kazes
neka i uzbekistance postavlja
Ne znam sta nije jasno?
Covek postavio hpost na ruse, ja sam rekao da mora biti banovan jer za ruse po pravilima ne treba hposts. Onda mi se javio ironaca, objasnio mi gresku, izvinuo se i sve reseno, problema nema.
Za ovo drugo, pogledas statistiku, on je najaktivniji u postavljanju streamova samo sto malo ljudi to ceni. Ima aktivnijih ali u tv albumu, a pitam se kome one slike pomazu. Zbog njegove aktivnosti u postavljanju streamova, treba da dobije i vecu nagradu ako se ja pitam.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.964
Che_Guevara007
Posto sam i ja jedno vreme bio VIP, mogu da dam odgovor. Jedina prednost je sto njemu hpost nije sakriven, ali posto trenutno svako od VIP ima vise od 100 postova koliko iznosi hpost, realno i nema prednosti. Duznost VIP clanova je da se ponasaju u skladu sa forumom i doprinose ugledu samog foruma a stice se titula zalaganjem, znanjem, ucestaloscu na samom forumu.

Da, treba biti banovan, ali isto i ti trebas biti ironaca banovan jer

Jesi stavio post sinoc u 21:52 u hpost a bili su Rusi. ocigledno medju

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sad te stvarno ja nista ali stvarno nista nerazumijem ?????
Pozdrav
 
Natrag
Top