Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
Nabio si 1.165 postova i ne znas da treba UNISTREAM da se stavlja HPOSTS i nije mi jasno kako nisi banovan, sreca tvoja sto nije tu D3n1s... Baja nikad neces biti posto ne znas sta je.

Pozdrav
E moj dibere sta si ti nabio u tvojih 3600 postova sa copy-paste su uglavnom za korpu, jer na ovom forumu to niko ili skoro niko negleda. Pa zemljace ti ruse koje od sultanovica kopiras ovde trpas u hide i ti kao vip pricas o necemu. U stvari sto ne kazes sta te zulja a to je moje bunjenje oko NASILNIH ZAHVALNICA u tome je problem. Nemoj da mesas D3n1sa niti bilo koga u ovo...
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
14.11.2009
Poruka
17.765
E moj dibere sta si ti nabio u tvojih 3600 postova sa copy-paste su uglavnom za korpu, jer na ovom forumu to niko ili skoro niko negleda. Pa zemljace ti ruse koje od sultanovica kopiras ovde trpas u hide i ti kao vip pricas o necemu. U stvari sto ne kazes sta te zulja a to je moje bunjenje oko NASILNIH ZAHVALNICA u tome je problem. Nemoj da mesas D3n1sa niti bilo koga u ovo...
:D:D:D
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
06.07.2010
Poruka
30.267
moze li neko da objasni titulu vip clan,mislim koje su njegove prednosti na ovom forumu?

Ja cu ti dati svoje licno misljenje.Po meni VIP se dobija za doprinos i zalaganje na forumu kao i normalno ponasanje uz sve to.E sad,doprinijeti se moze na vise nacina,neko znanjem,neko svojim trudom.Sto se mene tice,tacan razlog ne znam,smatram da sam dobio za svoj trud.Pozz!!!

Edit!
Zaboravio sam reci,jedina prednost VIP clana je sto vidi hide post i nista drugo.
 
Član
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
2.215
Ja cu ti dati svoje licno misljenje.Po meni VIP se dobija za doprinos i zalaganje na forumu kao i normalno ponasanje uz sve to.E sad,doprinijeti se moze na vise nacina,neko znanjem,neko svojim trudom.Sto se mene tice,tacan razlog ne znam,smatram da sam dobio za svoj trud.Pozz!!!

Edit!
Zaboravio sam reci,jedina prednost VIP clana je sto vidi hide post i nista drugo.
Pretpostavljam da neki misli da mi imamo pristup nekim da ih nazovem zabranjenim listama koje se bas nemogu naci ni na ovom ni na drigim forumima,ovdje nije kao na nekim drugim forumima gde postoji VIP sekcija i gdje mogu uci samo vip clanovi,negdje se placa a negdje po zasluzi,naravno u toj sekciji postoji malo bolji materijal nego sto se svakodnevno postavlja,tako da se u principu slazem sa onim sto je obrazlozio fox69,znaci nikakve velike koristi od foruma nego kako se sam snadjes i koliko si dobar sa nekim kao stariji clan da ti pomogne...(da me nebi neko krivo shvatio na forumu ima dosta dobrih stvari pocev od skripti do nekih drugih tema ali ovo se iskljucivo odnosi na ono pitanje "koje su prednosti vip clana",dakle nemoj se puno uzrujavati nesta bitno osim druge boje...
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
7.943
To pravilo ne postoji, postoji pravilo za hpost 100 i zna se koje liste tu spadaju. Ako pogledas, ovaj sto je postavljao druge liste u hpost i pisao druge cifre je precrtan nick, tj banovan.
Inace, ovaj sledeci post za apk sto si postavio, to ide u aplikaciej za mobilne telefone, ima posebna tema, tamo cu ti prebaciti post.
A za sve clanove molba da ne prave duple nickove, dovoljan vam je jedan. Videcete da nekoliko clanova od danas vise nece imati postove jer su banovani zbog duplih nickova.
Pozdrav, samo pravila da se postuju i problema nema, svi zadovoljni, sve na mestu.
Bilo bi lepo znati koji su to clanovi sa duplim nikovima, ako nije tajna napisi.
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Evo da krenemo redom. Prvo Sota ti znas da ja tebe jako cenim jer si ipak ti i pokrenuo ovu temu i jer si ti trenutno jedini mod ove teme, u tvoje odluke se ne mesam i postujem ih i to treba svi da znaju, isto tako se i ti u moje ne mesas i ti moje odluke postujes, znaci medju nama problema nema.
Video sam post, sve si u pravu, uradjeno je nesto van pravila s njegove strane, ali video sam da si ga obrisao pa nisam mogao reply da dam.
Nije cudo ako VIP clanovi Ruse itd.... stavljaju pod Hide/HPOSTS da ostali nece to isto uraditi???? cemu to sve i zasto ???? neznam ... iako su nam pravila svima i vise nego poznata a pogotovo nama kako Moderatorima , Urednicima Vip clanovima itd.....

Pozdrav
Takodje se potpuno slazem.
moze li neko da objasni titulu vip clan,mislim koje su njegove prednosti na ovom forumu?
Posto sam i ja jedno vreme bio VIP, mogu da dam odgovor. Jedina prednost je sto njemu hpost nije sakriven, ali posto trenutno svako od VIP ima vise od 100 postova koliko iznosi hpost, realno i nema prednosti. Duznost VIP clanova je da se ponasaju u skladu sa forumom i doprinose ugledu samog foruma a stice se titula zalaganjem, znanjem, ucestaloscu na samom forumu.
Nabio si 1.165 postova i ne znas da treba UNISTREAM da se stavlja HPOSTS i nije mi jasno kako nisi banovan, sreca tvoja sto nije tu D3n1s... Baja nikad neces biti posto ne znas sta je.

Pozdrav
Da, treba biti banovan, ali isto i ti trebas biti ironaca banovan jer
Da se pravdam necu, sto se tice Rusa nikad i potvrdno nikad nisam stavljao u HPOSTS
Jesi stavio post sinoc u 21:52 u hpost a bili su Rusi. ocigledno medju
Bilo bi lepo znati koji su to clanovi sa duplim nikovima, ako nije tajna napisi.
Evo, sve ista osoba. I ko je mislio da moze da se sakrije, nema uspeha.
  • gicko24
  • srba1
  • djido mova
  • g.grdoba
  • gospodin grdoba
  • ibrahimovicutjesinovic
  • Sultan-Mujo
  • myheeart
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
14.11.2009
Poruka
17.765
Kolega Che mislim da gresis, sto se tice mojih postova ovo je sto je stavljeno u HPOSTS od juce
Kod:
http://serbianforum.org/threads/internet-radio-i-televizija.60172/page-5988#post-1427457
Kod:
http://serbianforum.org/threads/internet-radio-i-televizija.60172/page-5986#post-1427337
Ako ovo smatras da su Rusi onda OK
 
Natrag
Top