Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
08.06.2010
Poruka
2.058
Molim te napisi mi pravilo na forumu po kom si ovo stavio u hpost i to 60?
Hvala unapred. Inace zbog ovoga su mnogi banovani, mada sumnjam da ne znas.
Ne neznam, nisam znao za to pravilo uopste...ali sam video da ovde postavljaju ruse i ostale pod hide, pa sam zato i ja postavio...evo izmenicu moj post, da ne bude nekih problema za ubuduće...
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Ne neznam, nisam znao za to pravilo uopste...ali sam video da ovde postavljaju ruse i ostale pod hide, pa sam zato i ja postavio...evo izmenicu moj post, da ne bude nekih problema za ubuduće...
To pravilo ne postoji, postoji pravilo za hpost 100 i zna se koje liste tu spadaju. Ako pogledas, ovaj sto je postavljao druge liste u hpost i pisao druge cifre je precrtan nick, tj banovan.
Inace, ovaj sledeci post za apk sto si postavio, to ide u aplikaciej za mobilne telefone, ima posebna tema, tamo cu ti prebaciti post.
A za sve clanove molba da ne prave duple nickove, dovoljan vam je jedan. Videcete da nekoliko clanova od danas vise nece imati postove jer su banovani zbog duplih nickova.
Pozdrav, samo pravila da se postuju i problema nema, svi zadovoljni, sve na mestu.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.964
To pravilo ne postoji, postoji pravilo za hpost 100 i zna se koje liste tu spadaju. Ako pogledas, ovaj sto je postavljao druge liste u hpost i pisao druge cifre je precrtan nick, tj banovan.
Inace, ovaj sledeci post za apk sto si postavio, to ide u aplikaciej za mobilne telefone, ima posebna tema, tamo cu ti prebaciti post.
A za sve clanove molba da ne prave duple nickove, dovoljan vam je jedan. Videcete da nekoliko clanova od danas vise nece imati postove jer su banovani zbog duplih nickova.
Pozdrav, samo pravila da se postuju i problema nema, svi zadovoljni, sve na mestu.
Pogledaj Post od Ironaca VIP clan
http://serbianforum.org/threads/internet-radio-i-televizija.60172/page-5989

Pozdrav
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.964
Nije cudo ako VIP clanovi Ruse itd.... stavljaju pod Hide/HPOSTS da ostali nece to isto uraditi???? cemu to sve i zasto ???? neznam ... iako su nam pravila svima i vise nego poznata a pogotovo nama kako Moderatorima , Urednicima Vip clanovima itd.....

Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
Dali moze da se uvede zabrana za objavljivanje ip adresa od dream boxeva odnosno satelitskih resivera?
 
Učlanjen(a)
08.06.2010
Poruka
2.058
To pravilo ne postoji, postoji pravilo za hpost 100 i zna se koje liste tu spadaju. Ako pogledas, ovaj sto je postavljao druge liste u hpost i pisao druge cifre je precrtan nick, tj banovan.
Inace, ovaj sledeci post za apk sto si postavio, to ide u aplikaciej za mobilne telefone, ima posebna tema, tamo cu ti prebaciti post.

Hvala za sve ove informacije, držaćemo se njih i u budućnosti...Pozdrav
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
14.11.2009
Poruka
17.765
ja se ne zovem Baja neznam sta ti to znaci, neznam o cemu pricas

Nabio si 1.165 postova i ne znas da treba UNISTREAM da se stavlja HPOSTS i nije mi jasno kako nisi banovan, sreca tvoja sto nije tu D3n1s... Baja nikad neces biti posto ne znas sta je.

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top