Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
3.518
Branis, prijatelju jes malo a to znam da su strimovi relativni ili radi ili neradi ...vidis da ovaj aleks79 ubi sa ovim rusima
Vidi ovako ja nikoga jos ubio nisam,nekome su mozda potrebne te liste iskljucivo zbog sportskih kanala,jer se uglavnom ti kanali najvise i traze,ti a i ostali verovatno imate nesto bolje pa ponudite na forumu,ko vam brani?a ne da samo kukate i cuvate za sebe,sto se mene tice nemoram vise nista ni da objavljujem ako to vama smeta?toliko od mene...poz...
 
Član
Učlanjen(a)
06.07.2013
Poruka
200
Pa tako i treba jer ako podelis javno to je odma pucanje strima ..a ako das nekome to je manje i opet izdrzljivo evo ja imam strim D3GO i ako ja to tebi dam javno odma se nakaci 1000 njih i to zakoci i onda nemozes ni ti ni ja da gledamo zato se serveri sire i mnogi kanali rade te na jedno te na drugom serveru
Kako god bilo dobre liste obicno malo i traju
 
Član
Učlanjen(a)
30.03.2010
Poruka
60
Molio bih ako moze neko da mi da IP adresu za Hollandiju al da je dobra,hvala unaprijed....
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.583
Ovim putem zelim da izrazim moju najiskreniju zabrinutost ZIVOTNE UGROZENOSTI svim ljudima u zemljama Balkana i sirje koji su pogodjeni nezapamcenim poplavama nek im je Bog na pomoci i svaka POMOC i podrska u najbrzem mogucem vremenu dobro dosla suosjecam sa njima i nadam se da nece biti ljudskih zrtava naravno nesmijemo ni zivotinje da zaboravimo i one su ziva bica

Materijalna steta ce se nadoknaditi na ovaj ili onaj nacin ZIVOTI NIKAD


Pozdrav
 
Učlanjen(a)
08.06.2010
Poruka
2.058
BnyG0jXIYAEkk46.jpg:large


Bnyh48eCUAAl74G.jpg:large


BnyckLTIgAARXrt.png:large
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
23.12.2011
Poruka
732
u bosni je ista situacija ,zao mi naseg naroda ,iz citave ex yuge ,prvi put da sam zaplakao ,jos od 91 ,srce se para ,kuce automibili dobra plata .nemoze zamjeniti ,i donijeti mi mira i spokoja kao komad naseg neba ,sota i radoslav hvala za post
 
Natrag
Top