Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

VIP IPTV
Učlanjen(a)
07.09.2009
Poruka
1.033
@Patriot, a šta to skenira IPTV Tools by MANZERA AYENA, ako nije tajna? :) Pozdrav
sto bi bila tajna...skenira mac adrese.
imao sam ga na testiranju 48 sati.ali mi se nije svidio jer ne povlaci proxy adrese,tako da moras ukljuciti vpn.ali nakon nekoliko minuta...banuju ti opet ip adresu koju si postavio na vpn-u.tako da i nije nesto.
doduse ima opciju da checkira liste,da ti iz portala i maca izvuce m3u listu,da generira macove koliko zelis itd...
ukratko...multitool.
bio je ovih dana tu na forumu,a sad ne mogu da ga nadjem....mozda su ga izbrisali
 
Član
Učlanjen(a)
30.06.2009
Poruka
48
Da interesantan je to skener. Uzeo sam ga i dekompajlirao ga. Ima veliku zaštitu. Moram prvo da mu uklonim sve petlje koje su napisane za zaštitu aplikacije, da uklonim skripte koje mu daju mogućnost promene izgleda, jer se zbog toga registruje na određen sajt. Inače aplikacija se prvo loguje na nečiji sajt i odatle traži dozvolu za rad. Nisam stigao da vidim šta sve šalje na taj sajt. Kad sve to završim, napraviću sebi još jedan skener. Problem sa proksijem je rešen tako što možeš da usporis skeniranje. Mada mislim da mu ta opcija i ne radi.

Послато са Mi A2 Lite помоћу Тапатока
 
Učlanjen(a)
08.04.2020
Poruka
118
Ne znam koliko taj skener vrijedi ako ne moze proksi, koliko uopce ima servera, domacih pogotovo, koje mozes skenirati bez proksija
 
Učlanjen(a)
30.06.2013
Poruka
337
Dobro vece SF
Kako izgleda ima nekoh promjena na Klient portal Linku jer nece da otvori iako je vazeci mak.
ide sa U/P izvucenog iz istog maka u SFP-lejeru.
Dakle vazeci mak configuracija u SFP i neotvara.
Isti postupak sa Sahbazom sa istim rezultatom.

Svim nasim clanovima koji slave Srecan i Blagoslovljen Uskrs .

Prijatno i ugodno nedeljno vece uz IPTV :cool:
 
Natrag
Top