Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
23.02.2017
Poruka
20
Do pre nekiloko dana sam gledao mac-ove bez problema u PRV Stalker Middleware i odjednom stalo.
Ako neko zna malo oko Kodi-a molim da mi odgovori. Sta se to promenilo?
Ili su mozda zastite presle na visi nivo, pa Stalker Middleware nemoze to da ucita. Ako ima drugi nacin da se ovo gleda u kodi da me neko uputi.
Hvala
Pozdrav
 
Učlanjen(a)
07.11.2014
Poruka
330
Do pre nekiloko dana sam gledao mac-ove bez problema u PRV Stalker Middleware i odjednom stalo.
Ako neko zna malo oko Kodi-a molim da mi odgovori. Sta se to promenilo?
Ili su mozda zastite presle na visi nivo, pa Stalker Middleware nemoze to da ucita. Ako ima drugi nacin da se ovo gleda u kodi da me neko uputi.
Hvala
Pozdrav
I ja sam to primjetio. Mislim da nije razlog Kodi, odnosno addon Stalker Client, nego bolja zaštita vlasnika, a autor Stalker Client-a to ne ne zna ili ne želi pratiti. Ipak ih ima koji još rade, npr. nordic1.
 
Učlanjen(a)
23.02.2017
Poruka
20
I ja sam to primjetio. Mislim da nije razlog Kodi, odnosno addon Stalker Client, nego bolja zaštita vlasnika, a autor Stalker Client-a to ne ne zna ili ne želi pratiti. Ipak ih ima koji još rade, npr. nordic1.
Nazalost nemam nordic-mac :(
Ima li koji drugi add-on da radi sa mac?
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
09.03.2020
Poruka
31
Kod mene za sada Kodi radi normalno.
Imam instaliran Robin Hud build, malo prepravio config, ubacio portale koji rade na SF plejeru i za sada šljaka.
 
Član
Učlanjen(a)
13.04.2011
Poruka
695
Kako je ovo moguće...... jedan stalker a dve različite adrese na istoj ip adresi samo je port različit imali neko još avakvih primera...
Hvataj.PNG
 
Natrag
Top