Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
26.03.2013
Poruka
221
ali kako instalirati wow tv..koliko se sjecam uopste nema play store ili tako nesto gdje bi našao aplikacije za instalaciju....a trenutno je i tv u kvaru pa ako popravim pokusacu instalirati...ipak hvala
 
Učlanjen(a)
18.12.2009
Poruka
51
ali kako instalirati wow tv..koliko se sjecam uopste nema play store ili tako nesto gdje bi našao aplikacije za instalaciju....a trenutno je i tv u kvaru pa ako popravim pokusacu instalirati...ipak hvala
Ides na aplikacije i kad oznacis na prazno polje mislim da te tad baca u njegov app store koliko se secam i u video nadjes wowtv.
 
Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
494
kako gledati IPTV na panasonic viera tv...na samsungu gledam na ott playeru ali za panasonic neznam kako instalirati neku aplikaciju za iptv..ako neko ima panasonic tv da pomogne..hvala
Ja nikako da nateram ott player da pusti nešto. Na njegooj tastaturi ne nudi znak pitanja pa ne mogu da ukucam ono famozno 'get.php?'. Kako uopšte da pustim nešto?
 
Učlanjen(a)
20.01.2011
Poruka
2.253
Ja nikako da nateram ott player da pusti nešto. Na njegooj tastaturi ne nudi znak pitanja pa ne mogu da ukucam ono famozno 'get.php?'. Kako uopšte da pustim nešto?

Moraš se regtstrirati na stranici ott player i uplaudati svoju m3u listu,pa onda u aplikaciju upisati svoj logo da ti učita tvoju listu.Tek onda možeš gledati.
 
Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
494
Da, to sam sve uradio, samo jos da uploadujem fajl, koji nemam. Kako od ovih linkova koji se objavljuju napravim fajl?
Eto, snasao sam se.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
149
Moraš validan valjan link da uploaduješ.Ako se nešto iskomplikuje ili link ne valja javi se.
 
Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
494
Uspeo sam da nadjem nesto upotrebljivo, hvala na pomoci. Imao sam neku staru verziju ott plejera, a kad sam skinuo novu, sve je proradilo kako treba.
 
Natrag
Top