Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
149
krenes sa 10-12 skenera, nesto ce negde proci,probas sve varijante,trebaju Ti tri stvari, ulaz u panel, sta i kako uzeti ili dopisati, uci u dream , znati u kom je direktoriju lista, uglavnom.
Kako da znam jeli se primeti da za odredjeni server treba proxi.Dali pokazuje neke znake na skeneru.Recimo kad izgubi internet vrti jako brzo.
Koristim losmijev skener posto je dictionar.ini podesen za jedan skener,verovatno mora drugi skener treci da iz nekog drugog foldera pokrenem gde su podesavanja za taj drugi ili treci.
Ako je svez proxi napomenuo si da moze da stane u toku skeniranja,zar tako kratko traju?
Hvala
Nepitam vise nista za sad ugnjavi:beee:.
 
Član
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
420
poz
na simple mi ne radi epg ustvari ne prikazuje nista nijedan kanal sve prazno dali podrzava samo kodi
 
Član
Učlanjen(a)
29.07.2010
Poruka
692
unesi adrese i apdejtuj, imas ovde SF EPG (ako radi), bas zbog svakodnevnih zajebancija ko ce dogradjivati 6 plejera u dva OS-a 12 svaki dan ) ni ne radim to
ovde (verujem da znas , ali.........
2018-04-03_123444.png
 
Član
Učlanjen(a)
13.05.2012
Poruka
420
hvala na odgovor updatujem vuce epg ali ne prikasuje svi kanali su prasni nema epg info
pre jednim klikom radilo sve a posledje vreme pola od svih su davali info al sad nijedan probao sam na drugi simple ali isto. poz
 
Učlanjen(a)
10.06.2014
Poruka
1.301
Zna li neko kako mogu da skinem ova dva videa sa rtsplaneta.rs?
Ili ako se mogu napraviti linkovi za VLC?
Ovo su linkovi za gledanje.

Kod:
https://rtsplaneta.rs/linear/16?program_id=820616
https://rtsplaneta.rs/linear/16?program_id=820613


Hvala unapred!
 
Poslednja izmena:
VIP IPTV
Učlanjen(a)
10.11.2011
Poruka
1.453
Druze,ides kroz web konzolu na mozzili i kad kliknes na network u tom fajlu imas jedinstveni token koji mozes samo ti koristiti ako se pokrene na drugom mestu token prestaje sa radom tako da ako korisitis samo za sebe radice ti uvek koliko znam ne moze se koristiti u restrimerske svrhe ali za sebe uvek mozes imati validan strim.

Pozdrav i svako dobro
 
Učlanjen(a)
16.12.2017
Poruka
164
Druze,ides kroz web konzolu na mozzili i kad kliknes na network u tom fajlu imas jedinstveni token koji mozes samo ti koristiti ako se pokrene na drugom mestu token prestaje sa radom tako da ako korisitis samo za sebe radice ti uvek koliko znam ne moze se koristiti u restrimerske svrhe ali za sebe uvek mozes imati validan strim.

Pozdrav i svako dobro
Pozz ali ja ovo ama bas nista nisam razumeo.Jel to znaci da ja moju narodnu listu sa tim tokenom mogu uvek da gledam ili se ovde radi o necemu drugom? Ja sa tokenom ne znam cak ni listu da izvucem
 
Natrag
Top