Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

UREDNIK
Učlanjen(a)
28.02.2016
Poruka
674.105
Uredu to sam juce uradio procitao pola temu Internet radio i tv iz pocetka do 100strane hteo sam da prijavim neke postove koji imaju linkove bez kode na pocetku teme no nisam,sinoc neke druge teme procitao i tako da ne izage da to nesmem.Drugo nesto jel ima negde a da nisam video tema Sentry konfiguracije.
search>Sentry
Tacno takve tema nema koliko vidim.
Ima nesto o sentry , slobodono otvori ako trebas
 
Učlanjen(a)
22.01.2017
Poruka
186
U redu to je dobar skener, juce citao jedan post i jedan replicira i kaze trecerazredni skeneri I prvi doda Sentry. Ja koristim i njega i Hitman i Vertex jedino za Hitman i vertex ima slabo konfiguracije.Salezli mi je najlak za skeniranje 3skenera cpu5%.Sad pustio salezli verziju i sa proxy to je super, hvala mu za to onaj Hotspot shield zauzima memoriju kad radi.Juce mi jedan trazio servere za skeniranje, made to ima U temu skripte i aplikacije,posaljem mu, nakon neko vreme opet pance brat posalji mi neki combo, i to mu posaljem. I evo ne javlja se vise mozda nasao neke liste.Hoce sve na gotovo da se ne protrude nisto sami. Vidis jedan pisao post hoce da nage listu, kazu mu editiraj notepadom, kaze neznam koristiti notepad a zna instalirati Windows.
d1026c.gif
 
Poslednja izmena:
UREDNIK
Učlanjen(a)
28.02.2016
Poruka
674.105
U redu to je dobar skener, juce citao jedan post i jedan replicira i kaze trecerazredni skeneri I prvi doda Sentry. Ja koristim i njega i Hitman i Vertex jedino za Hitman i vertex ima slabo konfiguracije.Salezli mi je najlak za skeniranje 3skenera cpu5%.Sad pustio salezli verziju i sa proxy to je super, hvala mu za to onaj Hotspot shield zauzima memoriju kad radi.
Ja ga nisam koristio jer nije bilo potrebe, al cuo sam da ima dosta opcija i da je jedan od boljih.
Konfiguracija je sustina svakog skenera, to ne treba uzimati zdravo za gotovo, vec se potrudi da shvatis kako to radi, sta se salje, analiziraj malo sajt koji provaljujes pa sam pravi konfiguracije.
Najlkase je napraviti validnu konfiguraciju ako imas bar jedan user/pass sta radi, pa na osnovu uspijesnog logovanja pravis svoja podesavanja.
Ko se razumije u programiranjene ne koristi te alate uopste nego pise programe za svaki problem pojedinacno, jer je potrebo 5 linija koda a rad se ubrza ukoliko se nepotrebo izbaci, tj ukoliko se napravi poseban program za specificni problem.
LP
 
Učlanjen(a)
22.01.2017
Poruka
186
E tako je evo vidis boki je pre neki dan objasnjavao za stalkere, I stao do onda kad saznas kad treba da se logiras u neki panel, a neznas lozinku. Eto sa Sentry mozes dodas dobar kombo no ne onaj user password, vec za hostove combo Al moras znati stranu za login i to dodas u Sentry konfiguraciju. Mozes dodati kombo od 20mb radi ko sat.Ovde ko linka se doda za vlez u panel neka kombinacije il area login il index ijos nešto i na kraj login.Eto zaboravih hvala ti, za mnoge aplikacije posebno onaj batch dump convertor to je super stvar.Mene ovo zanima, za u temu gde se postavljaju strimovi,saznao da mora sve druge liste osim domace liste da budu u hide tagove.Ako hocu da dodam drugi listu u hide da bi trajala duze,a nije domaca jel moze da bude u hide tagove,il mora da bude samo u code tagove.
d1026c.gif
 

Prilozi

  • Screenshot_20170202-104918.png.zip
    149,4 KB · Pregleda: 97
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
18.09.2016
Poruka
12
Abe tebe skeniranjeto ti udrilo u glava te rasturilo zimi majka
Citat #Tetoviranje"
E tako je evo vidis boki je pre neki dan objasnjavao za stalkere, I stao do onda kad saznas kad treba da se logiras u neki panel, a neznas lozinku. Eto sa Sentry mozes dodas dobar kombo no ne onaj user password, vec za hostove combo Al moras znati stranu za login i to dodas u Sentry konfiguraciju. Mozes dodati kombo od 20mb radi ko sat.Ovde ko linka se doda za vlez u panel neka kombinacije il area login il index ijos nešto i na kraj login.Eto zaboravih hvala ti, za mnoge aplikacije posebno onaj batch dump convertor to je super stvar.Mene ovo zanima, za u temu gde se postavljaju strimovi,saznao da mora sve druge liste osim domace liste da budu u hide tagove.Ako hocu da dodam drugi listu u hide da bi trajala duze,a nije domaca jel moze da bude u hide tagove,il mora da bude samo u code tagove.
d1026c.gif
 
Učlanjen(a)
22.01.2017
Poruka
186
Не бе зашто ме удрило си имам се за гледање нема потреба да скенирам.Си гледам едно филмче Стршлен.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
search>Sentry
Tacno takve tema nema koliko vidim.
Ima nesto o sentry , slobodono otvori ako trebas

nema...prost razlog je taj jer je bilo doskora zabranjeno postavljanje brutal force aplikacija,sql inekcija,raznih hack alata i programa......

ali ok ,kriterijumi su nam popustili pa se moze otvoriti tema bar vezano za taj alat recimo......
 
Član
Učlanjen(a)
19.02.2011
Poruka
1.588
dali neko zna ko prodaje ovakve i slicne servise za rtmp
primer:
mips.tv
liveflash.tv
streamify.tv
zenex.tv
ucaster.eu
bro.adsh.tv
i tako dalje ima ih dosta
bio bih zahvalan
 
Natrag
Top