Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
03.10.2010
Poruka
468
Sve ono sto je dobro od tv kanala (domaci) brzo se gasi,secka tj preskace kanale itd... Poznato je da na serveru da bi solidno radio moguce da budu 5 korisnika (mozda zavisi od servera,ali koliko ja znam vise od 5 nije pozeljno da bi server radio kako treba).... Postovanjem domacih listi kanala automatski se povecava broj korisnika sto dovodi do gasenja iste,a to nikome nije cilj zar ne? Koliko sam primetio ako smem reci neki postuju sa jedne liste muzicke kanale,sportske kanale,filmske kanale sve to posebno,umesto ako vec postavite tu jednu listu,postavite je komplet i usteda prostora i vremena... Svakom od nas je u korist da liste domace duze gledamo,pa sto onda nebi one isle na pp ili prosto receno u privatne poruke.Pa 5 korisnika jednu listu i jos 5 korisnika drugu listu.Veliki pozdrav svim clanovima foruma i ekipi moderatora.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Sve ono sto je dobro od tv kanala (domaci) brzo se gasi,secka tj preskace kanale itd... Poznato je da na serveru da bi solidno radio moguce da budu 5 korisnika (mozda zavisi od servera,ali koliko ja znam vise od 5 nije pozeljno da bi server radio kako treba).... Postovanjem domacih listi kanala automatski se povecava broj korisnika sto dovodi do gasenja iste,a to nikome nije cilj zar ne? Koliko sam primetio ako smem reci neki postuju sa jedne liste muzicke kanale,sportske kanale,filmske kanale sve to posebno,umesto ako vec postavite tu jednu listu,postavite je komplet i usteda prostora i vremena... Svakom od nas je u korist da liste domace duze gledamo,pa sto onda nebi one isle na pp ili prosto receno u privatne poruke.Pa 5 korisnika jednu listu i jos 5 korisnika drugu listu.Veliki pozdrav svim clanovima foruma i ekipi moderatora.

nekada su mogle ici domace liste normalno na forum.......korisnici zatrazili ste da se uklone pa smo uveli zabranu za domace liste javno na forum........onda su se korisnici pobunili i mi smo jednostavno stavili na anketu i glasanje te odradili kako je vecina htela.....

http://serbianforum.org/threads/anketa-internet-radio-televizija.499660/page-7

zato je sad to tako.....dokle ce biti,vicecemo......
 
Učlanjen(a)
20.01.2011
Poruka
2.254
Pošto si mislim kupiti TV-Box zanima me jer ga ne koristim može li se u Kodi gledati balkantvmedia ako može koji addons treba dodati ili što dr...
 
Učlanjen(a)
22.01.2017
Poruka
186
Због чега ми је избрисан пост у тему где су стримови пост 74403 била је и руска удп листа а сад је избрисана.Као што видим има и друге удп листе.
Пост је у овој теми
Kod:
http://serbianforum.org/threads/internet-radio-i-televizija.60172/page-7441
 
Učlanjen(a)
18.09.2016
Poruka
12
Због чега ми је избрисан пост у тему где су стримови пост 74403 била је и руска удп листа а сад је избрисана.Као што видим има и друге удп листе.
Пост је у овој теми
Kod:
http://serbianforum.org/threads/internet-radio-i-televizija.60172/page-7441
Ko za pocetak:roll:
 
Učlanjen(a)
22.01.2017
Poruka
186
Ke се врати листата не се секирај напи се едно кафе или изволте кај мене на работа части директорката.
 
Natrag
Top