Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.630
Slazem se zato sam i navalio sa slikama.......

Mislim da bi trebalo to da se zaustavi i da tema bude o pitanjima i odgovorima vezano za internet tv i da se u njoj pomaze korisnicima vezano za isto kao i razmenjuju iskustva.....Kao primer drugima prestajem sa postavljanjem slika a nadam se da ce i drugi slediti moj primer......

Slazem se u potpunosti samo koliko god da covjek trpi nekad nemozes i prinudjen si da dokazes doticnoj osobi da ona nije tu glavna i da se njegovo prisustvo ne sastoji o samom objavljivanju slika da bi Forum i Tema napredovala

Pod dva taman se situacija malo smiri slobodno mogu da napisem clan burmann krene ponovo u akciju sa slikama i sta se desava ?? tolerises to do nekog stepena jer nije dovoljna jedna slika tu ih mora bit 10 da bi na osnovu tih slika nastavio ponovo da postuje slike sa nebulozama i komentarima

Ne tako davno je napisao da slike stavlja iz Revolta sto je naravno od mene na to dobio adekvatan odgovor u ovoj temi prijateljski sam ga savjetovao za ceg forum sluzi nazalost ta akcija se sa njegove strane nastavila sa postanjem slika i na osnovu njegovog ponasanja parirao sam mu sa slikama da shvati vec jednom da se forum ili tema u kojoj se nalazimo ne sastoji samo od slika i tog slicnog tj da dosta ljudi imaju i ono sto on ima i jos vise nadajuci se da ce uroditi plodom ali... naprotiv akciju je nastavio slican primjer smo imali sa clanom privremena itd...

Slike sa moje strane nisam stavljao PRVI da bi provocoirao clanove foruma nego cisto sam mu parirao nebi li shvatio da ima ljudi a medju njima sam i ja koji imaju sta da pokazu i dokazu a vecina clanova mogu da potvrde sta su dobili od mene ne da me hvale po forumu nego iz razloga da si pomognemo jedni drugima i nadjemo rijesenja u smislu kad lista ili liste budu Down znaci snasao sam se i izasao mnogima maksimalno u susret a pritom nisam morao da pisem i hvalim se po forumu itd...

NARAVNO ADEKVATNI LJUDI SU I MENI IZASLI MAKSIMALNO U SUSRET ONI CE SE PREPOZNAT TO NESMIJEM NIKAKO DA ZABORAVIM NAPISAT

Toliko o tom sa moje strane

Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
18.09.2009
Poruka
371
Momcovi,ajd nek mi neko posalje logo-e za Bein sport kanale od 1 do 8...da je pozadina providna...kao na ovoj slici.

Be_in_sports_hd.png

Ali ne ovakav nacin izrade logo-a

bein%20Sport%201.png
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
ma jokkkkk....ti si ekspert za sport......izaslo to meni iz volje,nemam bas puno vremena za gledanje internet tv,nego nagomilali se vremenom kanali ....:mig:
Salim se ja boki malo, a uopste nisam na nikog pojedinacno mislio. Meni iskreno drago da ljudi ima sta da gledaju i da da bog da svako gleda i ima sta god mu treba.
Ja licno trudim se da budem prema svima maksimalno korektan i da uzvratim ljubaznost.
Ali evo Sota vidim pretece me, clan burmann, ako samo malo bolje pogledas sve ce ti biti jasno :mig:
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.332
Ljudi sada sam posle duzeg vremena obisao liste u racunaru i naiso na nesto vredno a davno zaboravljeno.......

Koliko vidim Nightwolf jos uvek odrzava ovo zato koristite jer kanali rade odlicno......

potrebno je ubaciti samo adresu u plejer......

Kod:
http://epg.serbianforum.org/====www.serbianforum.org====.m3u

Ashampoo_Snap_2014.05.04_02h01m59s_022_e2091.png


Uz nasu volim tv,telekomovu i jos par skripti drugo vam i netreba......
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Momcovi,ajd nek mi neko posalje logo-e za Bein sport kanale od 1 do 8...da je pozadina providna...kao na ovoj slici.

Be_in_sports_hd.png

Ali ne ovakav nacin izrade logo-a

bein%20Sport%201.png
Kod:
https://www.dropbox.com/s/08ylgwsx59yk7vq/bein.rar
evo, ako razumem ti neces da pises ovo hd 720, evo ovde imas umesto toga francusku zastavu..pozz
 
Učlanjen(a)
08.06.2010
Poruka
2.058
Josip Broz Tito umro je u Ljubljani, 4. maja 1980. u 15.05 sati. U trenutku kada je objavljena vijest igrala se velika utakmica između Hajduka i Crvene zvezde. Prekinuta je nakon što je Miodrag Živković drhtavim glasom na vijestima saopštio:


"Umro je drug Tito… To su večeras saopštili Centralni komitet Saveza komunista Jugoslavije i Predsjedništvo Socijalističke Federativne Republike Jugoslavije, radničkoj klasi, radnim ljudima i građanima, narodima i narodnostima Socijalističke Federativne Republike Jugoslavije."

Jugoslavija je plakala, a stadionom se orila pjesma "Druže Tito mi ti se kunemo."


Iako je prošlo više od tri desetljeća od smrti Tita, njegovo ime se i danas često spominje. sjećaju ga se svi - Slovenci, Makedonci, Srbijanci, Hrvati, Crnogorci i Bosanci i Hercegovci. Neki od njih žale za vremenima kada su živjeli u bratstvu i jedinistvu u Jugoslaviji, ali ima i onih koji ne žele da se sjećaju države koju je vodio "bravar Tito."

Ipak, danas, kad otkuca 15.05 ispred njegovih bisti širom nekadašnje zajedničke zemlje brojne delegacije, štovaoci Titovog lika i djela, položit će cvijeće i prisjetiti se kako je bilo živjeti u Titovom dobu.

 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Ljudi sada sam posle duzeg vremena obisao liste u racunaru i naiso na nesto vredno a davno zaboravljeno.......

Koliko vidim Nightwolf jos uvek odrzava ovo zato koristite jer kanali rade odlicno......

potrebno je ubaciti samo adresu u plejer......

Kod:
http://epg.serbianforum.org/====www.serbianforum.org====.m3u

Ashampoo_Snap_2014.05.04_02h01m59s_022_e2091.png


Uz nasu volim tv,telekomovu i jos par skripti drugo vam i netreba......
Ne treba za one koji su ovde da bi nasli da nesto gledaju i uzivaju u tv. Ali imas clanove koji su ovde da bi zajebavali, vredjali, provocirali....Njima svejedno, ko 1 ko 200 skripti, to im nije bitno. Oni su srecni kad ovde krene rasprava, ostalo ih bas briga. :mig:
 
Natrag
Top