Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.332
Duplirao si boki sk2 :roll::roll: bez varanja boki, nemoj da si ko partizan :roll::roll:


penal-790x598.jpg
 
Učlanjen(a)
30.07.2013
Poruka
104
ne bih da me neko pogresno shvati, al mislim da ova tema totalno gubi smisao. umesto da se ovde postavljaju pitanja i daju odgovori na ta pitanja, mi ovde prisustvujemo nekom takmicenju ko ima vise kanala i ko ce vise slika zalepiti, mislim da trebate otvoriti novu temu i nazvati "hvalisanje" pa tamo lepite ove slike. a ne kad ulazim u ovu temu ne bi li vidio neko pametno pitanje i jos pametniji odgovor dobijam duze ucitavanje stranice zbog ovih silnih slika od kojih nemam nikakve koristi. opet kazem ne bih da me neko pogresno shvati, samo mislim da bi postovi trebali da idu u odgovarajuce teme
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.332
ne bih da me neko pogresno shvati, al mislim da ova tema totalno gubi smisao. umesto da se ovde postavljaju pitanja i daju odgovori na ta pitanja, mi ovde prisustvujemo nekom takmicenju ko ima vise kanala i ko ce vise slika zalepiti, mislim da trebate otvoriti novu temu i nazvati "hvalisanje" pa tamo lepite ove slike. a ne kad ulazim u ovu temu ne bi li vidio neko pametno pitanje i jos pametniji odgovor dobijam duze ucitavanje stranice zbog ovih silnih slika od kojih nemam nikakve koristi. opet kazem ne bih da me neko pogresno shvati, samo mislim da bi postovi trebali da idu u odgovarajuce teme

Slazem se zato sam i navalio sa slikama.......

Mislim da bi trebalo to da se zaustavi i da tema bude o pitanjima i odgovorima vezano za internet tv i da se u njoj pomaze korisnicima vezano za isto kao i razmenjuju iskustva.....Kao primer drugima prestajem sa postavljanjem slika a nadam se da ce i drugi slediti moj primer......
 
Natrag
Top