Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
22.07.2012
Poruka
746
Pitanje jedno za one koji imaju movistar status. Da li su stari udp za one MotoGP i F1 multi kamere jos uvek u funkciji? Ovako nesto recimo /udp/239.0.5.123:8208
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
sta ti imas upakovano ispod haube meni u stanju mirovanja prelazi preko 40%
otkako sam instaliro 10 na desetine nekih procesa troska cpu po 1% cpu u stanju mirovanja
non stop skakuce od 9%-47% zanima me da li je to normalno za 10 premda je procesor sa tri jezgra

pa nemam ja mnogo jak racunar ali kada pametno poubijas procese bude to ok.....naprimer losmijev skener varira od 3-10 posto sa upaljena jos par programa...windows 8.1 je u pitanju..

150472c1.png


ma vidi instalirao sam dosta desetki i mnogi se zalili na taj problem .....ubi defendera i drasticno ces smanjiti cpu....to je prvo sto primetio bio ,dalje se nisam ni upustao....
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.490
pa nemam ja mnogo jak racunar ali kada pametno poubijas procese bude to ok.....naprimer losmijev skener varira od 3-10 posto sa upaljena jos par programa...windows 8.1 je u pitanju..

150472c1.png


ma vidi instalirao sam dosta desetki i mnogi se zalili na taj problem .....ubi defendera i drasticno ces smanjiti cpu....to je prvo sto primetio bio ,dalje se nisam ni upustao....

Ljepo izgleda nije lose da se ima samo sto ja taj skener nemam :) ali ja to odradio davno drugacije pa cu ti sad poslat jednu listu na tu foru na Pm
;) znam da tebi ne treba hahaha mozda nekom podaris ?? ili ja

Pozdrav
 
Natrag
Top