Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
24.12.2011
Poruka
176
Ako imaš sliku na drugom hdmi ulazu na tv,a loša je mozda bi u podešavanjima na pc trebao promeniti rezoluciju za drugi ekran(TV) . Što se tiče zvuka na TV ....u zavisnosti koji media plejer ili kodi koristiš u njima u audio opcijama postavi tv za reprodukciju zvuka .
Ako ne valja ni tako :D za početak zameni taj kabal tamo gde si kupio za drugi :D

Kod:
Rezoluciju mijenjao, koju god stavim vrati mi na 720, a za zvuk sve probao od audio playera do video, mislim na ove od standardnih koje vecina koristi...probacu kao sto kazes s drugm hdmi kablom, bude li isti problem, barem cu to znati sta nije uzrok. :)
 
Učlanjen(a)
24.12.2011
Poruka
176
Pa što brate ne napišeš koji televizor imaš, šta imaš na izlazu iz računara.
Ti bi da nešto riješiš a pišeš o nebitnim stvarima....
Ja sam to preskocio jer mi je jedina mogucnst HDMI i logcno da sam se na njega fokusirao, dzaba mi na racunaru sto imam VGA kada ga nema na TV-u, TV Sharp bio na akciji "dobro i radi" pa da ga reko' probam iskoristiti, na njemu ima jos nekih gluposti pomocu kojih se ne moze pc spojiti, tipa skart.. , a na pc-ju izlaz VGA i HDMI.
 
Učlanjen(a)
26.03.2010
Poruka
4.536
@ttores probaj da instaliras drugi drajver za grafičku i hdmi audio drajver mene je to zezalo kad sam imao sličan problem
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruka
2.312
Svaki pc i tv sa ispravnim hdmi kablom i ispravnim hdmi izlazima i ulazima se sasvim jednostavno spaja :D
Samo nije moguće podešavati rezoluciju ekrana koju tv ne podržava ili obrnuto koju grafička kartica u pc ne podržava....,a zvuk mora ići ako je sve fizički ispravno i pravilno softverski podešeno na PC :cool:
 
Učlanjen(a)
24.12.2011
Poruka
176
Svaki pc i tv sa ispravnim hdmi kablom i ispravnim hdmi izlazima i ulazima se sasvim jednostavno spaja :D
Samo nije moguće podešavati rezoluciju ekrana koju tv ne podržava ili obrnuto koju grafička kartica u pc ne podržava....,a zvuk mora ići ako je sve fizički ispravno i pravilno softverski podešeno na PC :cool:
Ljepo i jednostavno receno, vidi se da ti je ovo sve u malom' prstu :)..nadam se da ce to sutra i u praksi biti jednostavno :D. Hvala drug, Pozdravljam
 
Natrag
Top