Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
Ma jok, treba mi za novi PC :-D Stigao pre par dana pa hoću dve plejere ponovo da probam
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.693
Ma jok, treba mi za novi PC :-D Stigao pre par dana pa hoću dve plejere ponovo da probam
Imaju i oni sa tim imenom ja ga imam i na tom linku ima svasta nesta od njih pa ako je to taj??? Mogu da ti posaljem link a ako je u pitanju neki drugi player ja ga pod tim imenom nemam

Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
Aj posalji leba ti. Sad sam tek shvatio šta si mislio pod onim u hide 100 :-D Setih se, to je taj player al nemam tu listu. Čisto da se potsetim kako radi player
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.693
Aj posalji leba ti. Sad sam tek shvatio šta si mislio pod onim u hide 100 :-D Setih se, to je taj player al nemam tu listu. Čisto da se potsetim kako radi player
Ja ti reko ... nije ni bitno pazi ... nisam sad na kompu ali najvjerovatnije sutra cu biti pa ti posaljem link ....

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
05.02.2016
Poruka
50
uostalom da sunjam i ja da nije tako kao sto kazem nebi cuvao u porukama 1500 strana.....puta ko zna koliko desetina hiljada poruka.....u kojima ima sifri raznig,sve i svasta..........itd,itd.......vec bih ja ih prvi brisao..

wrsE5q5.png
Al smo fini sad kao niko negleda sportske kanale.
Da si javno postavio link skinulo bi njih na stotine a ovako ih sve sramota da neko zna da gledaju
sportske kanale.
Malo nas je al smo jaki.
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.429
Da pitam.

Vec par dana pokusavam jednom clanu da osposobim Fork Player.

Slao sam mu objasnjenja i slikao svasta nesta kako radi kod mene.

On ima Sony Smar tv 2015 w706 .

Konacno je uspio ali... kaze da nema Ton?? Znaci sliku ima tona/zvuka nema???

Moje pitanje dal se neko od vas suocavao sa istim problemom?? Jer je meni tako nesta nepoznato.

Pozdrav
Slican problem na LG, pokrenuo ga najzad momak i sliku ima ton nema?
Poslao sam mu jednu listu i ona mu radi savrseno i slika i ton.
Mislim da ne znaju da sacuvaju liste, svrljaju tamo oko enkodinga save as type itd, a nema potrebe za to.
 
Natrag
Top