Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.754
Vrijedi i vise nego 5 para

Primjer

One kanale od sinoc kao sport klubove i arene itd... maloprije sam usao na forum preko smart tv-a rade fenomenalno.

Ponekad probam neku javnu listu na smart tv / Fork player radi odlicno bez sekunde trzaja i slicno jer su mi clanovi pisali da sta znam neka lista trza sjecka itd... dal je javna ili ne nebitno ... stavim na USB pokrenem Fork player lista radi ne moze bolje.

Dal je kod nekog u pitanju vas internet dal je komp ne znam ok ne mora da bude ali moze.

Ovo pisem iz osobnog iskustva da i one liste koje su javno dal pod Hide 100 ili ne rade dobro ne svake al eto neke sam testirao i bas dobro rade.

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
05.05.2010
Poruka
1.533
Svaka ma bas svaka lista navece trza koja je javna i u to me niko ne moze ubjediti da nije tako.Radi jedino do 16 h ujutro rade sve,
a poslije pogotovo u udarnim terminima nema sanse da odgledas npr. utakmicu.Tako je i dosta sa onima koje nisu objavljene.A posto je lista napravljena iz vise izvora moze se dogoditi da i jedan izvor radi, a recimo dva ili tri ne
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.754
Svaka ma bas svaka lista navece trza koja je javna i u to me niko ne moze ubjediti da nije tako.Radi jedino do 16 h ujutro rade sve,
a poslije pogotovo u udarnim terminima nema sanse da odgledas npr. utakmicu.Tako je i dosta sa onima koje nisu objavljene.A posto je lista napravljena iz vise izvora moze se dogoditi da i jedan izvor radi, a recimo dva ili tri ne
Mozes da me kontaktiras na Skype ja ti u udarnom terminu sa telefonom snimim koji oces kanal ti biraj dam ti snimak od 5 minuta pa ti posaljem na Skype da se uvjeris... mozes dat i tvoj bilo koji stream tv program mislim ako mislis da ja simuliram
Uglavnom moje liste sto ja imam dal je udarni termin ili ne kod mene radi sve perfektno .. pa svaki Dan do kasno u Noc cerka gleda na smart tv-u
Pozdrav
 
Učlanjen(a)
05.05.2010
Poruka
1.533
Mozes da me kontaktiras na Skype ja ti u udarnom terminu sa telefonom snimim koji oces kanal ti biraj dam ti snimak od 5 minuta pa ti posaljem na Skype da se uvjeris... mozes dat i tvoj bilo koji stream tv program mislim ako mislis da ja simuliram
Pozdrav
Postavljeno je ili unisteno od kako kontroliram i sve ih imam u kompu govorim o listama koje su bile u hide
tocno 850 kom i ni jedna vise ne radi ni jedna, a to sto neko postavi i nekoliko sati ide to je za mene nula i nije
mi neki garant da cu neki film ili utakmicu odgledati na miru.Cak i ako nekome posaljes listu ti mu ne mozes garantirati da ce mu sto posto navece raditi.A snimak od 5 min to mi nije garancija da vece provedem pred ekranom na miru to je moj stav sto se ti sa mnom naravno ne moras slagati;).
 
Član
Učlanjen(a)
02.03.2013
Poruka
140
Mozes da me kontaktiras na Skype ja ti u udarnom terminu sa telefonom snimim koji oces kanal ti biraj dam ti snimak od 5 minuta pa ti posaljem na Skype da se uvjeris... mozes dat i tvoj bilo koji stream tv program mislim ako mislis da ja simuliram
Uglavnom moje liste sto ja imam dal je udarni termin ili ne kod mene radi sve perfektno .. pa svaki Dan do kasno u Noc cerka gleda na smart tv-u
Pozdrav
moze jedna koja ne trza uveče:tease::buba_lcd:
 
Član
Učlanjen(a)
10.09.2011
Poruka
210
Ne vredi,neka pesma hoće ali većina neće.Kao da je yt blokirao linkeve i neće da otvori u VLC plejeru. Isključio sam loop i dalje mi izlazi ovako .Kada ubacim ovaj link
izađe mi ovo
Gpd3hkm.png
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.135
Ima listi koje netrzaju ni zero i nisu sa panela većinom trzaju restreamerske liste. A zna se i zašto.
 
Član
Učlanjen(a)
02.02.2012
Poruka
559
Neko RTV TK i RTV SLON ?

Sota kako da te kontaktiram, imam jedno pitanje
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top