Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
26.03.2010
Poruka
4.536
Nema više Arena u Orion aplikaciji:

6b792cae91f47084a5adc5e19c5d7f0a.jpg
Ikom takodje nema vise arena sport paket u ponudi.
 
Učlanjen(a)
05.05.2010
Poruka
1.533
Nagradno pitanje......:beee:

Koji je clan na nasem forumu Restrimer Hunter .....:beee:

Ko pogodi dobije kvalitetnu listu,moze i par komada......ucestvuju svi osim losmija......
Koliko ja znam ima ih vise cak i na funkcijama i forsiraju tude liste, a svoje cuvaju
a sad vise manje kako se zovu
 
Učlanjen(a)
01.12.2014
Poruka
155
vrlo moguce da ti je do antivirusa i firewalla ako ima mogucnost da puziras zastitu probaj tako kako ce ti raditi
antivirus ne koristim uopste .svaki mjesec botabilan usb u laptop nanovo sistem sve traje 40-50 minuta i miran ustvari uopste ne gledam televiziju na laptopu jedino provjerim kanal dal radi i odma ga ubacim u box znaci vlc mi sluzi samo za provjeru jel nesta radi a desavalo mi se da nesta nadjem a ono steka i ja ne ubacim u box a link bio 100% validan i sad nakon par mjeseci ubacio ga u box radi extra e sad koji je najbolji player za laptop samo da se provjeri link tj neki kanal odnosno lista
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruka
2.313
antivirus ne koristim uopste .svaki mjesec botabilan usb u laptop nanovo sistem sve traje 40-50 minuta i miran ustvari uopste ne gledam televiziju na laptopu jedino provjerim kanal dal radi i odma ga ubacim u box znaci vlc mi sluzi samo za provjeru jel nesta radi a desavalo mi se da nesta nadjem a ono steka i ja ne ubacim u box a link bio 100% validan i sad nakon par mjeseci ubacio ga u box radi extra e sad koji je najbolji player za laptop samo da se provjeri link tj neki kanal odnosno lista
Kod:
https://mpv.io/installation/
probaj :mig:
 
Natrag
Top