Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
05.05.2010
Poruka
1.533
moje skromno znanje mi kaze da uopste ni ti ni tvoj prijatelj nemate dovoljno dobre kompjutere ako vam lista stuca.....nemam druge razlage....nisam nista lose mislio da se razumemo ali na moji nvidiji 950 graficki sa intelovim I 7 procesorom radi UHD kanal koji mu treba 40Mb/s bez jednog seckanja.....onda sam taj isti kanal pustio na kompjuteru starom 5 godina i nema sanse da ga uopste pokrene i to sa istim netom.....znaci zakljucak stoji o masini de pustas.....i na kraju jos sve zavisi koliki je pusten upload tamo kod izvora....ako je limitiran djaba da se mucis jer ce stucati jos dalje.....
Tamo gdje moj prijatelj radi tamo su ti takve zveri da ti i ja mozemo samo sanjati i jedan ogromni tv na njemu slika mrak. I jedan sam od rijetkih sretnika da to mogu vidjeti svojim ocima kako to funkcionira IPTV.On ti je nesto poput naseg prijatelja iz Kanade Internationala;)
 
Učlanjen(a)
05.05.2010
Poruka
1.533
Nisam vidio da se ti konektujes. Ja pratim samo bokicu i udovice, razvedenice... Cekam da im nesto zasteka, pa da idem na intervenciju...
Imas ti pravo ja sam mala ribica takve se ne diraju dok ne narastu svaka cast, ali ja ponekad
samo da vidim dali si sto stavio novo nebi je stalno da ti smetam lampice su skupe:D:mig:
 
Učlanjen(a)
23.12.2011
Poruka
732
Meni se crvena lampica pali kada netko ima double login. Zelena se pali kada je sve ok. Kada se Boki konektuje, onda se pale sve moguce boje... Kako to rijesiti?
luc-luc pusti tu suplju vise ,bolje da se neke stvari neznaju , da nebi ovdje doslo do opste ,kataklizme,zivite i uzimajte lovu .ali nemojte misliti da smo svi levati ,i iskreno ,z,,,,e ,vise stim,da se vratimo ,temi
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.956
Da kazem.... sto se tice Full HD 1920x1080 kanala imam ih od Sport Klub pa na dalje mislim razliciti provajderi iz razlicitih zemalja.

Programi kod mene rade odlicno jer sam testirao da
se uvjerim kako rade i ujedno me zanimala kvaliteta slike.

Sve to sam testirao na Smart Tv znaci iz osobnog iskustva mogu svima da kazem da je slika fantasticna takodjer i programi rezolucije 1080x720.

Mnoge liste sam testirao bas ove o kojima pricate i kazem da je ok dal je strimer ili restrimer u pitanju ok SD kanali su van price mada i oni prolaze.

Internet 120Mbit/s

O lampicama i ostalim dzidzamidzama neki drugi put (dokaz su slike)

Pozdrav
 
Učlanjen(a)
23.12.2015
Poruka
240
Jucer sam bio kod prijatelja u vezi jednog programa, oni imaju brzinu 100mb/s i dao mu jednu nasu listu.Testirali smo bas i hd kanale i tamo su isto stucali nema razlike isto ko i sa mojom brzinom od 10mb/s.Pokazao mi je i nihovu iptv razlika je ogromna ok oni su legalni i jos ih niko nije uspio razbiti da ih sad ne reklamiram.Kaze on da je to sve srot sto mi gledamo osim CS.Veli kvalitetniju sliku imaju neke igrice nego ta lista koja je kod nas popularna.
I vidio sam kako to funkcionira serveri njihovi i mogu reci genijalno.U svakom trenutko se vide svi koji pretplatnici gledaju,kako se koji ukljuci i iskluci tako se lampice pale.Tocno se vidi ko ima of ili on uredaj.Svaki upad na bilo ciju IP im odmah javlja i u tom slucaju oni bi takve stvari prijavili policiji nesto gnijalno.Veli on ko voli nek izvoli.

Oce to tako u nekom uredjenom drustvu gde je to ljudima neki mizeran trosak pa se niko i netrudi da ih hakuje.Pa ni kodnas cak ne mozes da poredis telkomov IPTV ili sbb D3GOi koji imaju na stotine svojih
servera sa ovim sto mi gledamo gde u najbolem slucaju imaju bar jedan svoj server kod sebe pa to kako tako radi za odredjen broj ljudi.Pa ni to cak ne moze da se poredi sa onim koji nemaju svoje servere nego zakupljuju iste pa npr plate za 50 konecija a oni prodaju 1000.A da nepricamo o kaubojima koji nece nista da uloze nego skuplaju kanale po internetu pa to dignu na besplatne servere pa bi to hteli nekome da uvale.
 
Član
Učlanjen(a)
25.07.2012
Poruka
14
Pozdrav dobri ljudi, imam upload konekciju od 2mb sad me zanima da li mogu strimat tv kanale s tom konekcijom i koliko bi raje najvise moglo da gledat da bude ok kvaliteta slike.
 
Učlanjen(a)
23.12.2015
Poruka
240
Meni se crvena lampica pali kada netko ima double login. Zelena se pali kada je sve ok. Kada se Boki konektuje, onda se pale sve moguce boje... Kako to rijesiti?
E moj prijatelju microsoft to nije mogu resiti pa je sad desetku svima podelio dzabe,kaspersky kojima je to poso nije mogo da se izbori pa je sad za novu godinu imo popust od cak 80% na pretplatu pa su cak sad izbacili i besplatnu verziju. Znaci jedino resenje ti je neki ogroman popust na pretplatu,besplatna varijanta koja bi sadrzala 40% kanala koje nudis ili to sam da podelis dzabe pa da predjes na sistem reklama i dobrovoljne donacije.U svakom slucaju razmisli o nekom specijalnom popustu za clanove ovog foruma mozda bi i to resilo tvoj problem po sto je kod nas sve po principu ruka ruku mije.
 
Natrag
Top