Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
23.12.2015
Poruka
240
kada vec pomenusmo restartovanje evo ko nezna par nacina....

pomocu mog alata SF internet alati 3

4ec5ec.png



Pomocu Hackerovog Udp Restartera....

iuWgzRC.png


Losmijevog UDP restartera.....koji je najbolji i restartuje server ravno 10 puta.....sto sigurno,sigurno...:beee:

5zwT8Gg.png


i direktno iz browsera......

h3JFYdq.png
ako smem da se nadovezem na tvoj post moze jos jednostavnije bez ikakvog alata
samo na pocetku liste dodaj ovu komandu
#EXTINF:0,RESTART
http://tvoj link servera:port/restart/?
i obavezno iskljucite lope funkciju u vlc
da bi moglo da vas brzo prebaci na kanal

jes da nisam ekspert ali tu i tamo sam pokupio po koju foru kako sebi nesto olaksati
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
ako smem da se nadovezem na tvoj post moze jos jednostavnije bez ikakvog alata
samo na pocetku liste dodaj ovu komandu
#EXTINF:0,RESTART
http://tvoj link servera:port/restart/?
i obavezno iskljucite lope funkciju u vlc
da bi moglo da vas brzo prebaci na kanal

jes da nisam ekspert ali tu i tamo sam pokupio po koju foru kako sebi nesto olaksati

naravno da moze,imas i oblik pise na udpx serveru.......moze i preko cmd....

mada gde ces lepse za pocetnike od telekoma koji je kod nas na forumu u stafu napravljen.......radi pune dve-tri godine pa i dan danas......niti secka,....ekstra ,jos da je ponuda kanala veca pa milina...

gKT6eEu.png
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
ili licovog viet tv......:beee:

d3JZEE2.png


on stalno nesto menja tamo,muva...ali nezna da on nemoz da okreci koliko mi mozemo da napravimo......:beee:...:roll::roll:...ja mu rece jednom prilikom da dzabe kreci ali nevredi.....ne popusta.....:beee:
 
Učlanjen(a)
26.03.2010
Poruka
4.536
ili licovog viet tv......:beee:

d3JZEE2.png


on stalno nesto menja tamo,muva...ali nezna da on nemoz da okreci koliko mi mozemo da napravimo......:beee:...:roll::roll:...ja mu rece jednom prilikom da dzabe kreci ali nevredi.....ne popusta.....:beee:
Boki druze jel moze link gde se nalzi ovo,ja sam trazio nikako da nadjem. :gl_sigh:
 
Učlanjen(a)
23.04.2010
Poruka
929
Ovako:

Jel tvoja mora biti uvijek zadnja???

Kad god se pojavis ovdje prepires se sa clanovima foruma tj. Na tvoje prozivke i ponasanje se nadovezu komentari clanova koji se osjecaju prozvanima i tako danima ...

U narednom periodu ne budes li se primjerno ponasao na SF Forumu shodno pravilima SF Foruma slijede sankcije.

Poslijednja OPOMENA

Pozdrav
Ovako, krajnje je vreme da neko normalan(?),se obrati ovde i ukaže na ovo obesmišljavanje dotičnog foruma,tačnije teme koja ima za cilj da mlađi članovi uz pomoć,nas starijih nešto nauče(naravno dozirano,a ne sve odjednom).
Elem,
Pojedini moderatori,nemajući dovoljno znanja ,a iskustva na pretek,sa drugih foruma ,misle da su bogom dani da ovde dele lekcije,kako su oni sve i svja ,a pritom zaboravljaju njihovu glavnu funkciju ovde,da drže red i mir,kako bi ovaj forum (ako ga i dalje mogu tako nazvati)vrši funkciju zbog koje je i napravljen.
Ako neko ima preko 50 godina i pritom se spušta na nivo ove dece,koja su žedna znanja,a ne prepisivanja,i taj isti to koristi deleći svoje prepisivanje,a ne pokazujući pritom znanje,taj ne da ne treba da bude neki"Moderator",nego taj isti ne zaslužuje da bude na ovom forumu...
Ja ovde priznajem samo znanje koje se vrlo lako vidi,a i prenosi,a to,liste ja tebi i ti meni i te stvari to,niti je mesto niti ima smisla.
Ako mislite da ovaj deo foruma ima nekog smisla,onda se svi vi upitajte da li je pravi naziv,ili treba da se zove"Sota i prijatelji"...
?????Pozdrav od starog člana...
 
Natrag
Top