Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
3.518
Stare & nove verzije istog programa. Tvoja, dragi moj @highprotect je stara verzija.



A evo kako sad izgleda 6.1
image.jpg


E, sad, da je lepša starija verzija - jeste. Ovo je nova i izgleda upravo ovako. Kako izgleda verzija za android, prikazao ti je @jovan010 .
A kako funkcioniše na androidu - najbolje ti mogu reći @zeka72 i pogotovu @bobanue .
:beee::beee::beee:
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
cisto da izbegnemo pp .......ali meni je stvarno ovo ajd da nazovem hobi......mene liste ne zanimaju preterano jer imam listu od 400 ex yu kanala koja radi drugu godinu vec zahvaljujuci mom prijatelju......i sve sto ovde objavim dobrodoslo je tako da nemojte posebno preko pp da trazite nemoguce...

hvala......

Mlvq5H9.png
 
Član
Učlanjen(a)
29.07.2010
Poruka
692
Stare & nove verzije istog programa. Tvoja, dragi moj @highprotect je stara verzija.

image.jpg


A evo kako sad izgleda 6.1
image.jpg


E, sad, da je lepša starija verzija - jeste. Ovo je nova i izgleda upravo ovako. Kako izgleda verzija za android, prikazao ti je @jovan010 .
A kako funkcioniše na androidu - najbolje ti mogu reći @zeka72 i pogotovu @bobanue .

Bokijev je 10 za ovo (mislim Plejer)
 
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
Stare & nove verzije istog programa. Tvoja, dragi moj @highprotect je stara verzija.
image.jpg


A evo kako sad izgleda 6.1
image.jpg


E, sad, da je lepša starija verzija - jeste. Ovo je nova i izgleda upravo ovako. Kako izgleda verzija za android, prikazao ti je @jovan010 .
A kako funkcioniše na androidu - najbolje ti mogu reći @zeka72 i pogotovu @bobanue .
Svaka ti je ka Njegoševa :D Samo ću dodati da je prednost nove verzije što ima mogućnost snimanja i što ima EPG. Ono što bi tu svima nama bilo zanimljivo jeste da u tu aplikaciju možemo ubaciti neku svoju listu i da u nju uđeno bez usera i pass naravno :D Naravno ima takvih aplikacija ihaaaj al od viška galva ne boli. Fino je odrađena, kompaktna je (simpletv mi se ne sviđa samo zato što je iz sto delova - ekran za ovo, ekran za ono), čak i za mog oca je laka za upotrebu. Klikneš kanal i gledaš.
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top