Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Активиста
Učlanjen(a)
25.02.2012
Poruka
2.845
Da me neko ne shvati pogresno, povlacim se jer je sve svima dostupno, i mnogo listi pada na jedan dan, neko ima srece pa mu potraje malo duze, ali i to ima neko zlonameran, pa je pitanje vremena kada ce pasti, sa svima sam imao korektan odnos, ali ne mogu vise uzalud da trosim vreme, kada niko od toga koristi nema...
Nadajmo se da ce se stvari promeniti, do tada pozdrav...
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
23.12.2011
Poruka
732
potpuno se slazem stobom ,ne samo da se objavljuju nego se sistematski ,ponavljaju postovi ,ali treba dijeliti liste ima tu ok ,korisnika ,koji postuju tudji rad , a stvari se nece promijeniti , tesko ,mislim da ce biti sve gore jer tastina ,je cudna stvar i da umalo da zaboravim, sreca pa ima milion servera za koji pojedinci neznaju ,sreca za sve one koji vole da gledaju
 
Učlanjen(a)
23.12.2011
Poruka
732
Ic nemoj da ti je zao posto svi imaju sta da gledaju ne sekiraj se samo pogledaj oba statutsa koliko se nakacili a bh telekom je pronadjen pa bice za koji dan,,,,,,,,,,
sto su gledali gledali su , ti si ispao faca ,jer su mnogi gledali oko jedan sat dva,sad cekaju bh telekom da im das da imaju sljedeca dva sata ,i onda mrak ,cekace opet neku facu ,da im da ,za sljedeca dva sata gledanja ,dok ovi sto dobijaju na pm gledaju danima ,jer faca nije dosla do te liste da je objavi da svi gledaju zajedno sat ,dva :smisi::ludd/:
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
12.02.2015
Poruka
315
Ic nemoj da ti je zao posto svi imaju sta da gledaju ne sekiraj se samo pogledaj oba statutsa koliko se nakacili a bh telekom je pronadjen pa bice za koji dan,,,,,,,,,,
sto su gledali gledali su , ti si ispao faca ,jer su mnogi gledali oko jedan sat dva,sad cekaju bh telekom da im das da imaju sljedeca dva sata ,i onda mrak ,cekace opet neku facu ,da im da ,za sljedeca dva sata gledanja ,dok ovi sto dobijaju na pm gledaju danima ,jer faca nije dosla do te liste da , je objavi da svi gledaju zajedno sat ,dva :smisi::ludd/:
Ne se nerviraj liste sluze da bi se objavili takva je tema postuj pravila foruma i furaj.
Koliko guzva za jednu listu koja je pre 20 dana vec postavljena preko drine.
 
Učlanjen(a)
17.01.2014
Poruka
1.189
odavde je izvucen avax udp i nema svrxe da se svadjate ako nestane opet cu ga imati ja zato radujte se sa onome sto imate za gledanje
da ne bi palo i to u vodu
vlcsnap_2016_01_03_03h17m26s734.png
 
Učlanjen(a)
22.07.2012
Poruka
746
odavde je izvucen avax udp i nema svrxe da se svadjate ako nestane opet cu ga imati ja zato radujte se sa onome sto imate za gledanje
da ne bi palo i to u vodu
vlcsnap_2016_01_03_03h17m26s734.png
E jesi navalio na taj admun :D
Apelujem na administratore da daju Crow2 bar VIP status ili odose svi serveri.
Salim se malo :D
P.S. Srecna Nova godina svima i samo bez nervoze.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.554
Opusteno ljudi ima toga svasta nesta i jos vise a ono najvaznije je.... NE moze se objavit ono sto se nema ....

kao ...

Bila slika obrisano.............

i ovako nesta...

Bila slika obrisano.............

ko je vidio, vidio je ..............

Zato opusteno kao sto rekoh ima dosta toga kvalitetnog kako u SD tako i HD itd... kad bih slikao sta se i kako gleda nekima bi oci ispale :oopss: zato cutis uzivas i gledas ....

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
16.12.2015
Poruka
476
Da me neko ne shvati pogresno, povlacim se jer je sve svima dostupno, i mnogo listi pada na jedan dan, neko ima srece pa mu potraje malo duze, ali i to ima neko zlonameran, pa je pitanje vremena kada ce pasti, sa svima sam imao korektan odnos, ali ne mogu vise uzalud da trosim vreme, kada niko od toga koristi nema...
Nadajmo se da ce se stvari promeniti, do tada pozdrav...

Браціслаў,listu koju si meni dao jos uvek je kod mene,gledam je i nikom nisam dao nitu cu dati,toliko od mene
 
Natrag
Top