Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
05.05.2010
Poruka
1.533
Samo da vas obavijestim ako slucajno neko nije primijetio 93 liste u hide su
objavljene u roku 4 dana :ludd/: ove druge nisam ni brojao sve su u mapi zanima me
koliko ce biti u roku 30 dana, e sad bolje da šutim jer se blize blagdani
da si ne pokvarim raspolozenje:bfghb:.
 
Активиста
Učlanjen(a)
25.02.2012
Poruka
2.845
Samo da vas obavijestim ako slucajno neko nije primijetio 93 liste u hide su
objavljene u roku 4 dana :ludd/: ove druge nisam ni brojao sve su u mapi zanima me
koliko ce biti u roku 30 dana, e sad bolje da šutim jer se blize blagdani
da si ne pokvarim raspolozenje:bfghb:.
Da se nadovezem... Najlakse je biti sebican, ljudima ne trebaju neke liste pa ih objave, postoji vise razloga, ja sam jednom bio revoltiran, pa objavio desetinu listi. Ljudi su sedeli ispred monitora i grickali nokte, meni tada te liste nisu bile potrebne, no nije bitno sad to. Poenta je da budemo slozni da funkcionisemo, lako je biti bezobrazan i okrutan, trebali bi malo da poradimo na sebi... Jer ima i slucajeva da ljudi mole, a na kraju nece ni kulturno da napisu hvala.
 
Učlanjen(a)
23.12.2011
Poruka
732
poenta je da ova dva tri lika , daju na pm ,i svi ce imati vise koristi od toga,ovo sta se sad radi ,je cista ludost,ja dajem na pm liste i mnogi ih gledaju ,i mogu vam reci postuju to i cuvaju ,svaka lista koja se objavi na ovaj nacin zna joj se sudbina ,jedini cilj toga je da se nagura broj postova ,sota ,lomsinj ,boki ,white ,metamix ,alex 79 ,silverplatinum ,gresac ,prc ,gendriho ,Браціслаў mikissimke i mnogi drugi koji su dobro upoznati sa nacinom nalazenja lista to nerade na ovaj nacin ko ,novopeceni ,majstori ,koji stancaju prvo server pa sa njega naloge jedan za drugim ,i to na jednoj stranici ,u vise postova ,isti server drugo je kad se server objavi na nekom tamo ljevom forumu a drugo kad se to desi ovdje.prosiri se brzinom ,svjetlosti po netu ,cilj foruma je da se pomazemo ,ucimo ,naravno treba i objavljivati ali imati mjere ,zar nije vece zadovoljstvo da 10 ljudi gleda kako treba dvije tri liste ,pa znaci 10 ,lista oko 30 ljudi nego je objaviti pa da niko nemoze ,gledati ,toliko
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Ja bih voleo da naucim kako se to radi i da razmenjujem liste na pp kao sto vi radite. Bilo bi minlepo da pomazem ljudima oko listi kao sto uzim kada je navigacija u pitanju. Zato mi je i glupo da nekom od starih vukova sa foruma saljem poruke i molim da mi salju liste
 
Član
Učlanjen(a)
03.10.2010
Poruka
468
Delimicno ili skoro sve vezano za strimove tv kanala ili liste imas ovde na forumu samo zavisi sta te tacno zanima.Ili pretrazis forum iz oblasti koja te zanima ili pitas nekog iz ekipe da ti da objasnjenje kako sta gde zasto itd.
 
Član
Učlanjen(a)
15.04.2011
Poruka
1.374
Ok, onda cu prvo da pokusam sam to da pronadjem i da vidim kako se radi i ako uspem ja cu da okacim neku listu, a ako se ne snadjem pitacu nekog od vas koji ste iskusni kada je pravljenje listi u pitanju. Kapiram da mi je potrebno znanje vezano i za liste i za strimove
 
Član
Učlanjen(a)
29.07.2010
Poruka
692
Ok, onda cu prvo da pokusam sam to da pronadjem i da vidim kako se radi i ako uspem ja cu da okacim neku listu, a ako se ne snadjem pitacu nekog od vas koji ste iskusni kada je pravljenje listi u pitanju. Kapiram da mi je potrebno znanje vezano i za liste i za strimove
he, he , ziv bio, tako i treba prvo ide optimizam, a za njim tutnji (ne daj Boze razocaranje)
 
Natrag
Top