Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
Bind i Gale, zahvaljujem se na odgovirma :) E sad mi još recite najbolji movie addon za XBMC koji je pa ću da vidim šta da im nabacim od svega navedenog. Pa da završim sa filmovima. Radi li još uvek onaj popocn time? Ja sinoć probao nešto sa njim da napravim al se baš i nisam nešto mogao snaći.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
20.451
Ko voli, nek' izvoli.
***Hidden content cannot be quoted.***

Ja mislim da je to dobro... zasto to kazem?? Bilo ko od nas u ovom slucaju ti sto si ponudio na Pm to znaci da ima ljudi koji su sposobni da pronadju listu ili liste i te iste podijele sa nekim clanom foruma kojem ili kojima su stvarno potrebne.

Evo jedan primjer sa moje strane.

Pre oko 1 mjesec javio mi se covjek na Pm i zamolio me za domacu listu .... tu listu sto sam njemu poslao imao sam je sacuvanu na komp sigurno 2 mjeseca ako ne i vise?? Poslao sam mu listu i tu istu je gledao koliko me sjecanje sluzi 1 mjesec ... nisam pratio dal je lista validna i dalje dok mi se nije dotican javio da je lista Down.

Poslao sam mu drugu i nadam se da ce da mu potraje... naravno da niko od nas nema uticaj na listu dokle ce da traje ali... samim tim sto smo nekom ucinili dobro bas na ovaj nacin slanjem na Pm pomogli smo nekom.

Ja sam sebi napravio Folder i listu koju sam poslao obeljezio sam istu imenom clana koji je dobio listu radi moje evidencije da ne saljem istu listu drugim clanovima znaci jedna lista jedan clan foruma ok nekad se desi da istu listu dobiju maksimalno 2-3 clana sve u zavisnosti od same liste itd...

Iskoristio bih priliku da se zahvalim @darkon i
@silverplatinum oni znaju na cemu.....

Hvala ugodan Dan svima na forumu

Pozdrav
 
Poslednja izmena:
¯™¯
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.478
Od ovoga nema lakse.
1 Copy link Location i Paste u aplikaciju Movies i klik na video i gledas , imas i mogucnost na padajucoj u aplikaciji izaberes u kom plejeru zelis da ti otvara
gDis6PX.jpg
 
Učlanjen(a)
08.07.2010
Poruka
2.686
Bind i Gale, zahvaljujem se na odgovirma :) E sad mi još recite najbolji movie addon za XBMC koji je pa ću da vidim šta da im nabacim od svega navedenog. Pa da završim sa filmovima. Radi li još uvek onaj popocn time? Ja sinoć probao nešto sa njim da napravim al se baš i nisam nešto mogao snaći.

Najbolji addon za KODI (nekadašnji XBMC) je GENESIS.

PS . Unapredio sam ovog mog krša od računara sa jednom HD6570 grafikom, tako da sad može NAPOKON da se gura i 1080p video, kao i 1080i strimovi :D .
Još da imam dobar 1080i da vidim kako radi... :mig:
 
Član
Učlanjen(a)
29.07.2010
Poruka
692
Od ovoga nema lakse.
1 Copy link Location i Paste u aplikaciju Movies i klik na video i gledas , imas i mogucnost na padajucoj u aplikaciji izaberes u kom plejeru zelis da ti otvara
gDis6PX.jpg
da torrent stream je bojim se Kvalitet+ u odnosu na sve do sada vidjeno , i bojim se da ce torrent protokol kao naj u svakom slucaju ubiti, vec je vidljivo, pobili velike trekere, na trazilicama nema starijih filmova,brisani sa racunara,znaci strogoi kaznjivo,a do tada KORISTITE P2P bogom dani protokol

evo jedan primer (namerno nije HD) za otvoriti sa Ace Playerom, unutra je prevod dodaje se u putanji Video>titlovi >otvori datoteku gde je prevod , i sacekas bafer da napumpa, gledas
http://filesflash.com/6gd2dt5y
i jos serija Ladoga (ruska 4 epizode sa prevodom)
http://filesflash.com/3odv5txf
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top