Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.141
zqlxSHU.jpg
 
Član
Učlanjen(a)
10.07.2009
Poruka
508
Svima koji slave želčim srćnu slavu!

Zamolio bih nekog ko ima neki link sa filmovima koji u sebi sadrže prevod a koji se mže pustiti u vlc playeru. Ne treba meni, ja filmove gledeam kako stignem, već već kolegama sa posla koji nisu vični puštanju filmova iz Kodi playera ili puštanju istih sa raznih sajtova na kojima te prvo ibuiju reklama, zatim ti nabace nekoliko virusa pa ti tek onda puste film.
 
¯™¯
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
21.11.2009
Poruka
28.455
Svima koji slave želčim srćnu slavu!

Zamolio bih nekog ko ima neki link sa filmovima koji u sebi sadrže prevod a koji se mže pustiti u vlc playeru. Ne treba meni, ja filmove gledeam kako stignem, već već kolegama sa posla koji nisu vični puštanju filmova iz Kodi playera ili puštanju istih sa raznih sajtova na kojima te prvo ibuiju reklama, zatim ti nabace nekoliko virusa pa ti tek onda puste film.

imas D3n1s-ovu aplikaciju Movies
ovde
http://serbianforum.org/threads/internet-tv-skripte-i-aplikacije.471085/
skines je
ovde ima uputstvo
http://serbianforum.org/threads/internet-tv-skripte-i-aplikacije.471085/page-86#post-1645883
kada savladaju i koriste aplikaciju
bukvalno u 2 klika krece film
odu kopiraju lokaciju linka i ubace u aplikaciju i film pocinje sa prevodom ,nema reklama cekanja ,ma savrseno uzivanje za gledanje serija i filmova.
 
Član
Učlanjen(a)
29.07.2010
Poruka
692
Svima koji slave želčim srćnu slavu!

Zamolio bih nekog ko ima neki link sa filmovima koji u sebi sadrže prevod a koji se mže pustiti u vlc playeru. Ne treba meni, ja filmove gledeam kako stignem, već već kolegama sa posla koji nisu vični puštanju filmova iz Kodi playera ili puštanju istih sa raznih sajtova na kojima te prvo ibuiju reklama, zatim ti nabace nekoliko virusa pa ti tek onda puste film.
Mozes to i sa Ace Stream Playerom, mora imati integrisan Ace Stream Web Extension u extenzijama Firefoxa (treba Firefox)
treba Ti Torent trazilica (recimo Torrentz.eu) ,biras treker sa dosta seeda otvoris ace playerom i dodas prevod sa prethodno spremljenog mesta na pc ,gde si ga prilagodio za film. Prosto.

Kako se sredi i instalira Ace Player, verovatno ima objasnjenje, malo me mrzi, kucam jednim prstom
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top