Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Ako si skidao noviju verziju vrati na staru. Nisam stručnjak za taj XBMC, vidio sam da je Boki juče na čatu rekao nekom da radi na starijoj verziji. Vjerovatno je problem sa UA, iako kao što sam već rekao nisam stručnjak za XBMC. Prvi put kad je stala i u VLC rekao sam da zaobiđu default UA u listi i radilo je. Strogo je zabranjeno raspravljat o tome, nije to što nismo ljudi :D nego što baš jesmo jer to radimo džaba a i zbog vas, da vi gledate a kad se postavi javno onda ćeš se pitat kako gledat kad zaštita bude bolja.

4 puta sam ispravio USAChannelsTV i Stream4Free aplikaciju i 4 puta ljudi naprave bolju zaštitu, aplikacija je radila punih sat vremena a ja odustao od nje. Zna se sve gdje ko šta postavlja tako i ovo o čemu ti pričaš.

btw. Neko bi definitivno trebao da stavi u potpis zašto kanali preskaču svakih 5 sekundi ili koliko već sekundi.

Sad je meni jasno zašto vi ne spavate do 3 i zašto NightWolf ima Night u niku, gledate kanale dok ostalim koji su gledali prije tad ovce preskaču svakih 5 sekundi. :D

sheep_counting.gif~c200



Baš me zanima koliko je ljudi instaliralo Nero 8. :D
Eto opet sam ja kriv :D jos malo pa ces postati kao @Greskac, on malo-malo pa izmisli neku teoriju zavere protiv mene :roll:
 
Član
Učlanjen(a)
29.07.2010
Poruka
692
a nama bez 100 muda od labuda,ma uostalom veca mi briga stoje puko yify, a drmaju ozbiljno rutracker, a od sitne zlobe rastu mu samo dlake na dupetu ,to je b. o.
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Par informacija:

Na forumu dosta ima sbb korisnika, sbb je postavio unifon aplikaciju (fiksni telefon na mobilnom, pogodno za razgovore iz inostranstva gde troši normalno minute iz pripejda znači dosta jeftinije nego bilo koja druga out opcija (ne računam data voip apps)
Takođe od pre par dana sbb postavio unifi aplikaciju za unifi uslugu. Ne znam koliko ste upućeni, sa nadogradnjom softwera koja je urađena sredinom meseca ruteri sbb korisnika su postali hotspotovi i vi sada vašim ruterom dajete drugima signal ali isto tako možete i vi koristiti tuđe unifi signale. Opciju možete isključiti ako želite (da vam ne troši struju...) u moj panel delu portala ali onda ni vi nećete moći da koristite tuđe unifi. Maksimalno je 5 uređaja po korisniku (pazite kome dajete šifru jer je to ista ona šifra za panel - urađeno kako ne bi došlo do prodaje usera). Bitna stvar D3GO JE BESPLATAN u UNIFI i ne ulazi u 5gb odnosno 100 gb za premium korisnike.

Druga stvar, ko želi da čita novine gde se ne spominje farma i ostale pinkove gluposti od pre nekoliko dana može čitati Kurir jer su zaratili sa Pinkom i nadalje se o pinkovim emisijama neće pisati u Kuriru.
 
Član
Učlanjen(a)
16.12.2010
Poruka
147
Ukoliko ima neko generator, ili activation key za program Cyber Ghost, neka pusti na pm :tease:
 
Natrag
Top