Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.757
@sombor26

Procitaj pravila foruma... da je u skladu sa pravilima nebi bio izbrisan ... stream/link stavljaj u CODE /HPOSTS 100 u zavisnosti.

Za ubuduce zasto ovo zasto ono necu obrazlozavati takvu vrstu pitanja ... takvi postovi bit ce obrisani

Pozdrav
 
VIP IPTV
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
2.099
Pa dobro jesmo ljudi ili nismo?Hocemi neko pomoci oko ovog?Nisam trebo link staviti slazem se.

Ako si skidao noviju verziju vrati na staru. Nisam stručnjak za taj XBMC, vidio sam da je Boki juče na čatu rekao nekom da radi na starijoj verziji. Vjerovatno je problem sa UA, iako kao što sam već rekao nisam stručnjak za XBMC. Prvi put kad je stala i u VLC rekao sam da zaobiđu default UA u listi i radilo je. Strogo je zabranjeno raspravljat o tome, nije to što nismo ljudi :D nego što baš jesmo jer to radimo džaba a i zbog vas, da vi gledate a kad se postavi javno onda ćeš se pitat kako gledat kad zaštita bude bolja.

4 puta sam ispravio USAChannelsTV i Stream4Free aplikaciju i 4 puta ljudi naprave bolju zaštitu, aplikacija je radila punih sat vremena a ja odustao od nje. Zna se sve gdje ko šta postavlja tako i ovo o čemu ti pričaš.

btw. Neko bi definitivno trebao da stavi u potpis zašto kanali preskaču svakih 5 sekundi ili koliko već sekundi.

Sad je meni jasno zašto vi ne spavate do 3 i zašto NightWolf ima Night u niku, gledate kanale dok ostalim koji su gledali prije tad ovce preskaču svakih 5 sekundi. :D

sheep_counting.gif~c200



Baš me zanima koliko je ljudi instaliralo Nero 8. :D
 
Učlanjen(a)
25.06.2015
Poruka
7
Naravno pa da nije vas mi bi prdnuli u cubric, fora je u tome sto nikako vise nece. Osim na njihovom playeru nit u vlc vise nece da otvori.
Kao sto kazem radilo 2 mesca bez problema.Izgleda da su zablokirali da nemoze vise na drugim uredjajama da se gleda, osim na njihovim.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.757
Napisat cu samo ... sve radi kako valja kako ovaj tako onaj Player... nadam se da smo se razumijeli???
Pozdrav
 
Natrag
Top