Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
14.11.2011
Poruka
451
Tko zna kako najlakše na androidu pokrenuti stream preko proxy. Ubaciti proxy u listu ili ubaciti proxy u jedan od playera koji će služiti samo za taj stream. Eh zato je HTPC zakon, predlažem svima da se ne zaliječu prilikom kupovine Android tv box jer kasnije nailazite na prepreke.Na poslu sam nemam vremena sad čačkat pa ako je netko upoznat sa tim, molim pomoć. Hvala!
ma android box je zakon haha,skini prog tv tu imas mogucnos da ubacis proxy ,ja nisam pokusavo i ne znam da li radi pozz

Ovo je opasno na neki nacin ili sta ? Sta moze da se desi ? Na sta mislis da pazim sta radim ?
Pazi se moze ti ovaj ciko zakucat na vrata haha hhah
Horatio_Caine.jpg
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
27.05.2014
Poruka
63
Simnes taj program ubacis ip rang neke drzave primer portugal i pustis da skenira cekas da se pojavi configuration i hardisk ili hardisk i root dvoklik na config...ili root i tuka lezi zajakot, e sad cim udjes u cccam.cfg nije samo da izkopiras c ili n liniju ima i tu procedure da bi je koristio od sad pa nadalje i u buduce.
A ta procedura je dolga ili ? Da mozes kad imas vreme da mi objasnis...mozes i na pp ako hoces

Pazi se moze ti ovaj ciko zakucat na vrata haha hhah
Horatio_Caine.jpg
Ahahahh ma nije to problem znam user i pass od wifi od mog komsija i od tamo cu da skeniram hhhh
 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
05.05.2010
Poruka
1.533
A što bi ti netko objašnjavao kad je objašnjeno samo trebaš naći. Ja sam ti dao link od programa s kojim se to odrađuje, ali pazi šta radiš. :D
Mozda smo mu zaboravili reci da mu je i brzina interneta bitna trebalo bi mu biti minimalno barem 8 mbit/s,ako
ce da gleda preko nekoga da mu ne secka ,evo ja kako jucer dobio brzinu 10,5 mbit/s bez problema gledam, a sa
4,2mbit nije islo seckalo je:tease:.
 
Učlanjen(a)
14.11.2011
Poruka
451
Mozda smo mu zaboravili reci da mu je i brzina interneta bitna trebalo bi mu biti minimalno barem 8 mbit/s,ako
ce da gleda preko nekoga da mu ne secka ,evo ja kako jucer dobio brzinu 10,5 mbit/s bez problema gledam, a sa
4,2mbit nije islo seckalo je:tease:.
U mene sa 5mbit ide ko bombona haha ;)
 
Učlanjen(a)
04.04.2010
Poruka
6.508
telefonica port i IP da je brz i nigde objavljen ako netko ima na lageru.....
 
Natrag
Top