Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Učlanjen(a)
07.04.2014
Poruka
164
moze li mi neko reci ima li neka opcija u vlc-u da mi zaustavi mjenjanje kanala tj automatsko prebacivanje,mislio sam prvo da je do liste ali nekad gledam 10min normalno a nekada mi stalno prebacuje,zna li neko u cemu je problem
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruka
2.313
moze li mi neko reci ima li neka opcija u vlc-u da mi zaustavi mjenjanje kanala tj automatsko prebacivanje,mislio sam prvo da je do liste ali nekad gledam 10min normalno a nekada mi stalno prebacuje,zna li neko u cemu je problem
Q1DmwA4.jpg
,a i jeste zbog liste
 
Učlanjen(a)
12.02.2015
Poruka
315
I tamo nema objasto kako mogu da nagjem cccam ili c linii :/ ako neko moze nakratko da objasni ili da da neki tutorijal za to kako se radi bilo bi lepo...
Simnes taj program ubacis ip rang neke drzave primer portugal i pustis da skenira cekas da se pojavi configuration i hardisk ili hardisk i root dvoklik na config...ili root i tuka lezi zajakot, e sad cim udjes u cccam.cfg nije samo da izkopiras c ili n liniju ima i tu procedure da bi je koristio od sad pa nadalje i u buduce.
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.141
Tko zna kako najlakše na androidu pokrenuti stream preko proxy. Ubaciti proxy u listu ili ubaciti proxy u jedan od playera koji će služiti samo za taj stream. Eh zato je HTPC zakon, predlažem svima da se ne zaliječu prilikom kupovine Android tv box jer kasnije nailazite na prepreke.Na poslu sam nemam vremena sad čačkat pa ako je netko upoznat sa tim, molim pomoć. Hvala!
 
Natrag
Top