Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

Član
Učlanjen(a)
13.04.2011
Poruka
695
Pa recimo u Sentry samo je problem ubaciti wordlistu al da bude dupla i da se istovremeno menjaju za user/pass...to je jedna nacin a drugi je preko SImplTV umesto port da se menja staviti wordlistu .....i treci koji ja mozgam je u skeneru Hakera (ruski ) umesto onih tv kanala ubaciti wordlistu i to dva puta .....ma ima nacina samo to treba razraditi...
 
Učlanjen(a)
14.11.2011
Poruka
451
Pa recimo u Sentry samo je problem ubaciti wordlistu al da bude dupla i da se istovremeno menjaju za user/pass...to je jedna nacin a drugi je preko SImplTV umesto port da se menja staviti wordlistu .....i treci koji ja mozgam je u skeneru Hakera (ruski ) umesto onih tv kanala ubaciti wordlistu i to dva puta .....ma ima nacina samo to treba razraditi...
Pa razradi nacin sta cekas ako ima nacina ,probaj malo posolit i povegetit malo zacina dodaj haha :) ;)
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.165
Pa recimo u Sentry samo je problem ubaciti wordlistu al da bude dupla i da se istovremeno menjaju za user/pass...to je jedna nacin a drugi je preko SImplTV umesto port da se menja staviti wordlistu .....i treci koji ja mozgam je u skeneru Hakera (ruski ) umesto onih tv kanala ubaciti wordlistu i to dva puta .....ma ima nacina samo to treba razraditi...
Nebrini se pitao sam ja denisa da nam napravi aplikaciju,ali dosad mi nije ništa odgovorio.:roll:
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.165
Kod:
http://serbianforum.org/threads/dnevna-doza-album-baje.566215/page-1035#post-1742742
Da se zahvalim gospodinu koji mi je dao stream od H2!:D
I da tko ima problema sa bufferingom na android tv boxu Rockchip neka proba
Kod:
http://spmc.semperpax.com/
ide kao po loju!
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
13.04.2011
Poruka
695
Pa razradi nacin sta cekas ako ima nacina ,probaj malo posolit i povegetit malo zacina dodaj haha :) ;)
Evo kad sam posolio kako to izgleda .....
hvataj.jpg

sad umesto liste db_channel.txt ubaci se lista

aba/aba
abc/abc
abecede/abecede
abid/abid
absalona/absolona

i eto ...samo dobra lista ....samo reci jesam li "presolio"
 
Učlanjen(a)
19.01.2013
Poruka
819
Evo kad sam posolio kako to izgleda .....
hvataj.jpg

sad umesto liste db_channel.txt ubaci se lista

aba/aba
abc/abc
abecede/abecede
abid/abid
absalona/absolona

i eto ...samo dobra lista ....samo reci jesam li "presolio"
da ti kazem da si i povegetio sta mislis kolika bi ta word lista sa user i pass bila teska i to dupla ?
 
Natrag
Top