Internet Radio i Televizija - Pitanja i Odgovori

MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.886
Sotic Kako je Da ne imas neku mesanu ali da ne skaci posto imam kod kuci na Smart Tv Philips ali svaka 39 skaka :( pusti neku dobru mesanu so Yu ako imas ... za ForkPlayeru :) obicnu listu .m3u Fala Burazeru
Mogu da ti kazem da i ja pustam liste na Smart Tv preko Forkplayer i nemam nikakav problem sve radi super al bas super ne moze bolje....
Pozdrav
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.886
ne ucutkujem nikoga ,bio je samo savjet ,samo pokazujes svoju sujetu ok je

Nije to druze sujeta ni najmanje i dodajem dosta dugo sam u ovim vodama i znam kako disete kad kazem disete meni je dovoljno kad vidim ko se kom zahvalio da dodjem do zakljucka koji je Klan u pitanju a zasto??? To vi bolje znate od mene ..... a mene sto se tice ja sam uvijek isti ne mijenjam se .... trebao bi da preslisas prvo svoju sujetu i da krenes prvo od sebe .... vidis ovako nesta Sota ne pise svaki Dan
to govori o tebi a ne o meni toliko

Ajd sad svim snagama pomozimo jedni drugima koliko mozemo i gdje mozemo nismo tu da se raspravljamo i prepucavamo
Pozdrav
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.886
Samsung Smart Tv UHD TV 4K
UE40JU6550U
Model Code
UE40JU6550UXZG
Pozdrav
 
Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
341
Samsung Smart Tv UHD TV 4K
UE40JU6550U
Model Code
UE40JU6550UXZG
Pozdrav
masala sotic .... Bravo i kako je kad stavis na HD sa neke programe koje su HD 1080p ? izvrsno a ? preko forkpleeru daj pravu sliku video sam na planeta HD bugarsa tv znas dajje mi jacinu na signal 90 i slika je bozenstvena :)
 
Učlanjen(a)
16.04.2015
Poruka
357
Poslano ......... i slikano da radi pa ako ti nije problem samo da na kratko moze i na Pm napises dal tebi radi ok ??? meni savrseno .... lista radi bez prekida od 03.2015g hvala

Pozdrav
Sota, svi CANAL+ HD kanali rade odlicno. Opet hvala.
OHTn0nW.jpg

xH9HUiz.jpg
 
Natrag
Top